Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

1 webkamera - Tindaya

      Chystáte se vyrazit do města Tindaya? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Tindaya a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Tindaya a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Kanárské ostrovy - ŠpanělskoTindaya a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Tindaya nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Kanárské ostrovy - Španělsko.

Výpis webkamer - Tindaya

Náhledový obrázek webkamery Montaña de Tindaya

Webkamera Montaña de Tindaya

Koukněte na město Tindaya a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na posvátnou horu Montaña de Tindaya nacházející se na španělském ostrově Fuerteventura, jednom z Kanárských ostrovů v Atlantickém oceánu u pobřeží Afriky.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.