Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Bernkastel-Kues, Burg-Landshut-Ruine

Náhledový obrázek webkamery Bernkastel-Kues, Burg-Landshut-Ruine

Bernkastel-Kues, Burg-Landshut-Ruine

Datum přidání: 22.03.2017
Zobrazit webkameru

Webkamera ukazuje Burg-Landshut-Ruine - Landshut hrad, je to zřícenina hradu na Schlossberg nad Bernkastel-Kues na Mosele. 

     Chystáte se vyrazit do města Bernkastel-Kues? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Bernkastel-Kues a jeho okolí. Díky online záběrům z webových kamer města Bernkastel-Kues a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - NěmeckoBernkastel-Kues a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Bernkastel-Kues nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Německo.

Webkamera Bernkastel-Kues, Burg-Landshut-Ruine na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.