Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

5 webkamer v okolí kamery Grindavík

Náhledový obrázek webkamery Grindavík

Webkamera Grindavík

Sledujte online webkamerou Grindavík a okolí. Pohled webkamery na islandske rybářské město Grindavík na poloostrově Reykjanes. Koukněte kamerou na seismickou aktivitu a erupce na islandském poloostrově Reykjanes v okolí města Grindavík z pohodlí…

    Plánujete vyrazit do oblasti Grindavik? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Grindavik můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí IslandGrindavik a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Grindavik. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Grindavík

Náhledový obrázek webkamery Fagradalsfjall

Webkamera Fagradalsfjall

Sledujte živě webkamerou aktivitu sopky Fagradalsfjall na Islandu. Pohled několika webových kamer na sopku Fagradalsfjall na Islandu nedaleko hlavního města Rejkjavík. Fagradalsfjall se nachází na jihozápadě Islandu, nedaleko hlavního…

Náhledový obrázek webkamery Reykjanestá

Webkamera Reykjanestá

Sledujte online webkamerou obec Reykjanestá a její okolí. Live pohled webové kamery na moře a pobřeží u islandského městečka Reykjanestá. Reykjanestá je malá obec, která se nachází na jihozápadním pobřeží Islandu, v regionu Reykjanes. Tato oblast…

Náhledový obrázek webkamery Eldey

Webkamera Eldey

Sledujte online webkamerou ptačí kolonii - Terej bílý (Severní Gannet, Morus bassanus) na ostrově Eldey. Eldey je skalnatý ostrůvek, který se nachází asi 15 km jižně od Reykjavíku, hlavního města Islandu, v Atlantském oceánu. Tento ostrůvek má…

Náhledový obrázek webkamery Bræðratungu Route 359 - západ

Webkamera Bræðratungu Route 359 - západ

Koukněte na město Bræðratungu a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na dopravní situaci západním směrem. Island.

Náhledový obrázek webkamery Reykjavík - kostel Hallgrímskirkja

Webkamera Reykjavík - kostel Hallgrímskirkja

Koukněte na město Reykjavík a jeho okolí webkamerou ONLINE. Nádherný výhled webkamery na stánek luteránské církve na Islandu.

Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí:-)   
Víte o další kameře, která tu chybí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru v horním menu.
Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.