Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

33 webkamer v okolí kamery Jezero Podersdorf

    Plánujete vyrazit do oblasti Podersdorf am See? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Podersdorf am See můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - RakouskoPodersdorf am See a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Podersdorf am See. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Jezero Podersdorf

Náhledový obrázek webkamery Rust

Webkamera Rust

Koukněte na město Rust a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera v obci Rust. Směr jihovýchod od Neziderského jezera.

Náhledový obrázek webkamery Eisenstadt-Kleinhöflein

Webkamera Eisenstadt-Kleinhöflein

Koukněte na město Eisenstadt a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na vinici v obci Eisenstadt. Kamera poskytuje informace o teplotě, vlhkosti, rychlosti větru, směru větru, srážek a tlaku vzduchu.

Náhledový obrázek webkamery Sopron

Webkamera Sopron

Koukněte na město Sopron a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na město Sopron. Maďarsko.

Náhledový obrázek webkamery Neufeld an der Leitha - jezero

Webkamera Neufeld an der Leitha - jezero

Koukněte na město Neufeld an der Leitha a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera ukazuje rodinnou pláž u jezera Neufeld.

Náhledový obrázek webkamery Bratislava - most Lafranconi

Webkamera Bratislava - most Lafranconi

Koukněte na město Bratislava a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery Bratislava - dálniční most Lafranconi směr Petržalka.

Náhledový obrázek webkamery Bratislava - Incheba

Webkamera Bratislava - Incheba

Koukněte na město Bratislava a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery Bratislava - Einsteinova - D1 - Incheba pohled směrem na Prístavný most

Náhledový obrázek webkamery Bratislava - smer most SNP

Webkamera Bratislava - smer most SNP

Koukněte na město Bratislava a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online záběr webové kamery Bratislava -Digital park směr most SNP.

Náhledový obrázek webkamery Bratislava - most SNP

Webkamera Bratislava - most SNP

Koukněte na město Bratislava a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery v Bratislavě na most SNP.

     Mapa se zobrazením webových kamer v regionu Burgenland - Rakousko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí, dopravě nebo jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete letní nebo zimní dovolenou v Rakousku? Sledujte kamery. Díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc své vysněné dovolené. Chystáte se na lyže? Sledujte sněhové podmínky díky kamerám ze skiareálů - Kitzbühel, Dachstein West, Ski Amadé… a hned budete vědět, kam vyrazit. Vychutnejte si horskou krajinu v létě a obdivujte jedinečná panoramata Alp z hřebenů hor. 

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v rakouském regionu Burgenland. Klikněte v horním menu na odkaz - přidat webkameru.

 

     Rakousko je vnitrozemská země ve střední Evropě, která sousedí celkem s osmi státy. Kostru Rakouska tvoří Alpy a dopravní osu řeka Dunaj. Rakousko je federativní republika tvořená devíti spolkovými zeměmi. Hlavním městem je Vídeň. Vídeň je jedna z top metropolí Evropy, která stojí za návštěvu. Je to město hudebních skladatelů, jako jsou Johann Strauss, Beethoven nebo Schubert. Vídeň je známá také pro svá muzea, architektonické památky a mnoho kaváren a restaurací, které nabízejí to nejlepší z rakouských specialit. Z památek zmíníme například Zámek Schönbrunn, nejznámější turistickou atrakci ve Vídni, Stephansdom a Prater, park s více než 250 atrakcemi, který můžou milovníci adrenalinu navštívit.

     Rakousko je velmi hornatá země a Alpy s nejvyšší horou Grossglockner (3797 m) zaujímají asi 60 % z celkové plochy. Rakouskem protéká druhá největší řeka Evropy – Dunaj. Dalšími velkými řekami jsou Inn, Salzach, Enns, Müra a Dráva.

     Rakousko v létě, v zimě, s rodinou, s přáteli nebo jednotlivě, vždy budete z dovolené v Rakousku určitě nadšeni. V zimě žije Rakousko národním sportem a to lyžováním. V žádné jiné zemi nesouvisí lyžařský sport, jak vrcholový tak i rekreační, tolik s každodenním životem obyvatel jako v Rakousku. Lyžařskou sezónu prodlužuje několik lyžařských areálů na ledovcích.

     Rakousko není jen královstvím pro zimní dovolenou, ale rychle se stalo vyhledávanou destinací i v létě. Pro cyklisty je zde velké množství cyklostezek vedoucích jak horskými průsmyky, tak nejen pro rodiny s dětmi po rovině okolo průzračných jezer. Pro Rakousko je cestovní ruch velmi důležitý. Snaží se turistům nabízet zajímavé a lákavé možnosti. Například je zde možné si koupit letní zážitkové karty, které se vztahují na lanovky, koupaliště, muzea, zámky, dětské parky a podobně. Pro rodiny s dětmi nabízí ideální dovolenou. Karta bývá pro děti do 15 let zdarma. Pro pěší turistiku má vybudovanou síť turistických tras, které navazují na konečné stanice lanovek a tak jsou dostupné i pro starší lidi nebo malé děti. Dále v létě se zde nabízí možnost koupání v průzračně čistých jezerech, návštěva lázní nebo krásných měst a zámků. Pro děti je to země s pohádkovými hřišti a parky téměř na každém kroku.

     V Rakousku se nacházejí jedny z nejdelších evropských vodopádů, Krimmelské vodopády. Vodopády měří celkem 380 metrů a jsou turisty velmi vyhledávané a navštěvované. U města Hallstatt je zase možné navštívit Obří ledovou jeskyni s nádhernými zamrzlými vodopády.

     Nesmíme zapomenout ani na tradiční rakouskou kuchyni, kde nejznámější specialitou jsou asi Mozartovy koule (čokoládové bonbony) nebo limonáda Almdudler, vyráběná tradičně z alpských bylin. Na dovolené v Rakousku by byla chyba neochutnat domácí tyrolské sýry. Zapomenout nesmíme samozřejmě na světoznámý Schnitzel – vídeňský telecí řízek.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.