Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

123 webkamer v okolí kamery Město Bystřice pod Hostýnem

    Plánujete vyrazit do oblasti Bystřice pod Hostýnem? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Bystřice pod Hostýnem můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - Česká republikaBystřice pod Hostýnem a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Bystřice pod Hostýnem. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Město Bystřice pod Hostýnem

Náhledový obrázek webkamery Bystřice pod Hostýnem

Webkamera Bystřice pod Hostýnem

Sledujte Bystřici pod Hostýnem ONLINE webkamerou. Webová kamera je umístěna na zámku v Bystřici pod Hostýnem s pohledem kamery směrem k Hostýnu. Bystřice pod Hostýnem leží na úpatí Hostýnských vrchů ve výšce 308m n.m. Nedaleko se nachází poutní…

Náhledový obrázek webkamery Svatý Hostýn - bazilika

Webkamera Svatý Hostýn - bazilika

Kamera je umístěna venku s pohledem na vstup do baziliky - Sv. Hostýn.

Náhledový obrázek webkamery Chvalčov - Skiareál Tesák

Webkamera Chvalčov - Skiareál Tesák

Sledujte aktuální stav počasí a sněhu v lyžařském areálu Skiareál Tesák online webkamerou. Kamera ve skiareálu Tesák - Chvalčov s pohledem kamery na sjezdovku Cvičná louka. Skiareál Tesák se nachází mezi Vsetínem a Bystřicí pod Hostýnem v přírodním…

Náhledový obrázek webkamery Chvalčov

Webkamera Chvalčov

Kamera z obce Chvalčov - hotel Říka.

Náhledový obrázek webkamery Rusava - koupaliště

Webkamera Rusava - koupaliště

Sdružené snímky kamer z koupaliště Rusava: bazén, dětské brouzdaliště, tobogán.

Náhledový obrázek webkamery Koupaliště Osíčko

Webkamera Koupaliště Osíčko

Kamera online - Koupaliště Osíčko pohledem dvou webových kamer. Kamery zychycují tobogán a plavecký bazén. Obec Osíčko leží v údolí pod Kelčským Javorníkem mezi Bystřicí pod Hostýnem a Valašským Meziříčím.

Náhledový obrázek webkamery Holešov - náměstí

Webkamera Holešov - náměstí

Sledujte Holešov ONLINE webkamerou. Webová kamera s pohledem na náměstí Dr. E. Beneše v Holešově. Živé vysílání kamery.

Náhledový obrázek webkamery Holešov

Webkamera Holešov

Webová kamera s vysokým rozlišením na meteorologické stanici ČHMÚ v Holešově.

 

     Ve Zlínském kraji se nalézá ta nejkrásnější část Moravy v koncentrované podobě. Najdete tu poutní církevní místa, unikátní kulturní zajímavosti, ale i zachovanou původní přírodu. Zlínský kraj je v západní části tvořen nížinami kolem největší řeky regionu Moravy. Úvaly Hornomoravský a Dolnomoravský od sebe oddělují lesnaté kopcovité Chřiby s nejvyšším místem Brdo (587 m n. m.). Severní část kraje tvoří Hostýnské vrchy. Ve východní části, hraničící se Slovenskem, můžete navštívit Javorníky a Bílé Karpaty, kde je nejvyšším vrcholem Velká Javořina (970 m n. m.).

   Turisté často navštěvují Zlínský kraj kvůli lázním, nejznámější a velmi krásné jsou Luhačovice. Lázně však jsou i v Ostrožské Nové Vsi, malé Lázně Kostelec a další najdeme na severním okraji Zlína. Luhačovice jsou lázeňským městem proslulým volně přístupnými přírodními léčivými prameny, příznivými klimatickými podmínkami a bohatým kulturním a společenským životem. Luhačovice nabízejí pro své návštěvníky pestrou nabídku léčebných, relaxačních a wellness pobytů.

     Největším městem a sídlem Zlínského kraje je Zlín – Baťovo město. Zlín má průmyslovou tradici a zajímavou funkcionalistickou architekturu. Rodiny s dětmi zde navštíví jistě zoologickou zahradou nebo zábavní park Galaxie. ZOO ve Zlíně-Lešné je nejoblíbenějším místem turistů v celém Zlínském kraji. Rozkládá se v krásném parku s romantickým zámkem Lešná. Celý areál je členěn podle kontinentů. Lákavou novinkou pro návštěvníky je Zátoka rejnoků, ojedinělá expozice v rámci celé Evropy.

     Nádherným městem tohoto kraje je zajisté Kroměříž, někdejší rezidence olomouckých arcibiskupů. Kroměříž je díky svým jedinečným památkám a bohatému kulturnímu životu nazývána Hanáckými Athénami. Věhlas Kroměříži přinesly unikátní památky, zejména Arcibiskupský zámek a Květná a Podzámecká zahrada. Oboje je zapsáno na Seznamu světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO. Květná zahrada Kroměříž je jedinečným skvostem zahradní architektury, jedna z mála zahrad v Evropě, která si zachovala svou původní podobu z doby svého vzniku.

     Zajímavá jsou i další místa v tomto kraji. Hrad Buchlov je národní kulturní památkou ležící v pohoří Chřiby a je druhou nejnavštěvovanější památkou Zlínského kraje. Středověký, nikdy nedobytý hrad, se řadí k nejmohutnějším a nejstarším panským sídlům v ČR.

     Několik tipů na zámky ve Zlínském kraji: Zlín, Lešná, Buchlovice, Chropyně, Holešov, Napajedla, Vizovice a Vsetín. Barokní zámek Buchlovice z přelomu 17. a 18. století patří k nejvýznamnějším barokním šlechtickým sídlům u nás.

     Velkou zajímavostí je Valašské muzeum v přírodě Rožnov pod Radhoštěm je národní kulturní památkou. Je to největší a nejstarší skanzen ve střední Evropě s více než stovkou památkově chráněných objektů. Dalším místem, kam míří hodně turistů a návštěvníků je významné mariánské poutní místo - Hostýn, hora v pohoří Hostýnských vrchů. Dominantou je zde bazilika Nanebevzetí Panny Marie.

     I milovníci vodních sportů zde najdou své – Baťův kanál je zajímavostí nejen pro vodáky. Baťův kanál je historickou vodní cestou dnes využívanou pro turistické účely. Kanál a řeku Moravu lemuje cyklostezka dlouhá více než 80 km z Kroměříže do Hodonína. Na ní dále navazují stezky a trasy v okolí, včetně Moravských vinařských stezek. Cyklostezka je ideální pro rodiny s dětmi, seniory a využít ji mohou také bruslaři a turisté.

     Navštívit můžete i aquaparky, například v Uherském Hradišti a ve Valašském Meziříčí.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.