Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Velký Javor

Náhledový obrázek webkamery Velký Javor

Velký Javor

Zobrazit webkameru

Koukněte na aktuální stav počasí na nejvýšší hoře Šumavy - Velký Javor webkamerou online. Webová kamera je umístěna v lyžařském areálu Velký Javor - Großer Arber s pohledem na Šumavu k Železné Rudě.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Velký Javor.

     Chystáte se vyrazit do lokality Železná Ruda? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Železná Ruda. Díky online záběrům z webových kamer Železná Ruda a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - Česká republikaŽelezná Ruda a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Velký Javor na mapě

     Horské šumavské městečko Železná Ruda se nachází v Plzeňském kraji na česko-německé hranici. Žije tu přibližně 1 600 obyvatel. Město ležící na hranici Národního parku Šumava je jedním ze šumavských sportovních a turistických středisek cestovního ruchu. Dominantou obce je kostel Panny Marie Pomocné s půdorysem ve tvaru šesticípé hvězdy.
     Kromě přírodních krás a sportovních areálů zde můžete navštívit muzeum loutek a historických motocyklů, obnovený pivovar, motokáry nebo lanové centrum. Ve zdejší vile známé sklářské rodiny Abelů dnes sídlí pobočka Muzea Šumavy. Expozice se věnují tradičním řemeslům v čele s železářstvím, hadrnictvím a sklářstvím.
     Sportovní vyžití v okolí Železné Rudy nabízejí upravené lyžařské stopy, v létě pak bikepark a velké množství cyklostezek. Nedaleko se nacházejí kouzelná šumavská ledovcová jezera, Černé a Čertovo a další přírodní zajímavosti.
     Plánujete vyrazit na Šumavu do Železné Rudy? Koukněte s námi na webové kamery ze Železné Rudy a okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Sledujte aktuální záběry z kamer ze Železné Rudy a hned budete vědět, jaké je počasí. Na mapě naleznete webové kamery z městečka Železná Ruda a okolí.
     Sledujte webové kamery a nic Vás nepřekvapí.  Víte o další kameře z lokality Šumava? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Česká republika.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.