Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

133 webkamer v okolí kamery Zürs - Seekopf

    Plánujete vyrazit do oblasti Zürs? Díky kamerám a jejich online záběrům z okolí lokality Zürs můžete vyrazit připraveni ve správnou chvíli a za slunného počasí.

     Váháte, jestli je dnes ten správný den nebo máte ještě pár dní počkat? Sledujte kamery a mrkněte i na předpověď počasí na www.yr.no - RakouskoZürs a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-)

     Na mapě jsou zobrazeny webové kamery z okolí oblasti Zürs. Oddálením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail.

Výpis webkamer v okolí kamery Zürs - Seekopf

Náhledový obrázek webkamery Strolz Lech

Webkamera Strolz Lech

Koukněte na město Lech a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na obec v horské oblasti. Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Montafon - skiareál

Webkamera Montafon - skiareál

Koukněte na město Lech a jeho okolí webkamerou ONLINE. 7 webkamer  z hotelu Kristberg nabízí výhled na rekreační oblasti Vorarlbersk - horská stanice lanovky Montafon Kirstberg.

Náhledový obrázek webkamery  Lech - Chata Anna Maria

Webkamera Lech - Chata Anna Maria

Koukněte na město Lech a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na chatu v horské oblasti. Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Lech - Trittkopf

Webkamera Lech - Trittkopf

Koukněte na město Lech a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na horskou oblast. Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Stuben - Albona

Webkamera Stuben - Albona

Koukněte na město Stuben a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na lyžařský areál. Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Oberlech

Webkamera Oberlech

Koukněte na město Oberlech a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohledy webkamer na horskou krajinu. Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Oberlech - Pension Berger

Webkamera Oberlech - Pension Berger

Koukněte na město Oberlech a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohledy webkamer na horskou chalupu. Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Oberlech 3

Webkamera Oberlech 3

Koukněte na město Oberlech a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohledy webkamer na lyžařský areál. Rakousko.

     Mapa se zobrazením webových kamer v regionu Vorarlbersko - Rakousko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí, dopravě nebo jednotlivé pohledy z měst a krajiny...

     Plánujete letní nebo zimní dovolenou v Rakousku? Sledujte kamery. Díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc své vysněné dovolené. Chystáte se na lyže? Sledujte sněhové podmínky díky kamerám ze skiareálů - Kitzbühel, Dachstein West, Ski Amadé… a hned budete vědět, kam vyrazit. Vychutnejte si horskou krajinu v létě a obdivujte jedinečná panoramata Alp z hřebenů hor.

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v rakouském regionu Vorarlbersko. Klikněte v horním menu na odkaz - přidat webkameru.

 

     Rakousko je vnitrozemská země ve střední Evropě, která sousedí celkem s osmi státy. Kostru Rakouska tvoří Alpy a dopravní osu řeka Dunaj. Rakousko je federativní republika tvořená devíti spolkovými zeměmi. Hlavním městem je Vídeň. Vídeň je jedna z top metropolí Evropy, která stojí za návštěvu. Je to město hudebních skladatelů, jako jsou Johann Strauss, Beethoven nebo Schubert. Vídeň je známá také pro svá muzea, architektonické památky a mnoho kaváren a restaurací, které nabízejí to nejlepší z rakouských specialit. Z památek zmíníme například Zámek Schönbrunn, nejznámější turistickou atrakci ve Vídni, Stephansdom a Prater, park s více než 250 atrakcemi, který můžou milovníci adrenalinu navštívit.

     Rakousko je velmi hornatá země a Alpy s nejvyšší horou Grossglockner (3797 m) zaujímají asi 60 % z celkové plochy. Rakouskem protéká druhá největší řeka Evropy – Dunaj. Dalšími velkými řekami jsou Inn, Salzach, Enns, Müra a Dráva.

     Rakousko v létě, v zimě, s rodinou, s přáteli nebo jednotlivě, vždy budete z dovolené v Rakousku určitě nadšeni. V zimě žije Rakousko národním sportem a to lyžováním. V žádné jiné zemi nesouvisí lyžařský sport, jak vrcholový tak i rekreační, tolik s každodenním životem obyvatel jako v Rakousku. Lyžařskou sezónu prodlužuje několik lyžařských areálů na ledovcích.

     Rakousko není jen královstvím pro zimní dovolenou, ale rychle se stalo vyhledávanou destinací i v létě. Pro cyklisty je zde velké množství cyklostezek vedoucích jak horskými průsmyky, tak nejen pro rodiny s dětmi po rovině okolo průzračných jezer. Pro Rakousko je cestovní ruch velmi důležitý. Snaží se turistům nabízet zajímavé a lákavé možnosti. Například je zde možné si koupit letní zážitkové karty, které se vztahují na lanovky, koupaliště, muzea, zámky, dětské parky a podobně. Pro rodiny s dětmi nabízí ideální dovolenou. Karta bývá pro děti do 15 let zdarma. Pro pěší turistiku má vybudovanou síť turistických tras, které navazují na konečné stanice lanovek a tak jsou dostupné i pro starší lidi nebo malé děti. Dále v létě se zde nabízí možnost koupání v průzračně čistých jezerech, návštěva lázní nebo krásných měst a zámků. Pro děti je to země s pohádkovými hřišti a parky téměř na každém kroku.

     V Rakousku se nacházejí jedny z nejdelších evropských vodopádů, Krimmelské vodopády. Vodopády měří celkem 380 metrů a jsou turisty velmi vyhledávané a navštěvované. U města Hallstatt je zase možné navštívit Obří ledovou jeskyni s nádhernými zamrzlými vodopády.

     Nesmíme zapomenout ani na tradiční rakouskou kuchyni, kde nejznámější specialitou jsou asi Mozartovy koule (čokoládové bonbony) nebo limonáda Almdudler, vyráběná tradičně z alpských bylin. Na dovolené v Rakousku by byla chyba neochutnat domácí tyrolské sýry. Zapomenout nesmíme samozřejmě na světoznámý Schnitzel – vídeňský telecí řízek.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.