Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

5 webkamer - Bali

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Bali - Indonésie. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Indonésie a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Bali s aktuálním počtem webkamer - 5. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Indonésie.

Výpis webkamer - Bali

Náhledový obrázek webkamery Bali - Kuta

Webkamera Bali - Kuta

Koukněte na město Kuta Bali a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera zachycuje nádhernou pláž z hotelu Pullman v městečku Kuta na Bali. Indonésie.

Náhledový obrázek webkamery Keramas - Bali

Webkamera Keramas - Bali

Koukněte na město Keramas a jeho okolí webkamerou ONLINE. Úchvatný pohled webové kamery na pláž v resortu  Keramas Beach na Bali.

Náhledový obrázek webkamery Kuta Bali

Webkamera Kuta Bali

Koukněte na město Kuta Bali a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera zachycuje turistickou destinaci na Kuta Bali. Indonésie.

Náhledový obrázek webkamery Pecatu

Webkamera Pecatu

Koukněte na město Pecatu a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera zachycuje nádhernou pláž Bingin v resortu Nomina v Pecatu na Bali.

Náhledový obrázek webkamery Pecatu - Bali

Webkamera Pecatu - Bali

Koukněte na město Pecatu a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera zachycuje pláž v městečku Pecatu na Bali.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.