Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Southern Province

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Southern Province - Srí Lanka . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Srí Lanka a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Southern Province. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Srí Lanka.

Výpis webkamer - Southern Province

Náhledový obrázek webkamery Hikkaduwa Beach and Surf

Webkamera Hikkaduwa Beach and Surf

Koukněte na město Hikkaduwa a jeho okolí webkamerou ONLINE. Podívejte se na vlny přímo z postele! Webová kamera je nainstalována v Hikkaduwě na pláži Narigama.

Náhledový obrázek webkamery Tangalle - Marakolliy pláž

Webkamera Tangalle - Marakolliy pláž

Koukněte na město Tangalle a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na pláž Marakolliy - Tangalle na Srí Lance.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.