Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

5 webkamer - Surat Thani

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Surat Thani - Thajsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Thajsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    

     Thajské království, zkráceně Thajsko, leží v jihovýchodní Asii na poloostrově Zadní Indie, kde jeho sousedy jsou Myanmar, Laos, Kambodža a Malajsie. Hlavním městem je Bangkok, thajsky nazývaný Krung Thep. Thajsko je konstituční monarchií, kde hlavou státu je král, který je v zemi velmi oblíbený. Nejvýznamnější hory země jsou: Doi Inthanon 2 595m , Doi Pha Ham Pok 2 297m a Doi Luang 2 195m.

     Thajsko, kterému je často přezdíváno “země tisíců Buddhů”, patří mezi nejpřátelštější země světa. Je to tropický ráj, který se každoročně stává cílem řady turistů a cestovatelů. Na své si zde přijdou milovníci krásné přírody, nádherných pláží i jedinečných architektonických památek. Thajsko svým návštěvníkům nabízí od každého něco - skvělé jídlo, bohatou kulturu, nádherné pláže i rušné metropole. Proto je vyhledávaným cílem pro celoroční dovolené.

     Hlavním turistickým centrem Thajska je Bangkok, metropole plná života. Mezi hojně navštěvovaná místa však patří také města Pattaya a Chiang Mai nebo ostrovy Phuket a Koh Samui. Jedno z nejnavštěvovanějších míst Thajska, které bylo díky svému historickému a kulturnímu významu zapsáno na seznam světového dědictví UNESCO, je také město Ayutthaya. Další z thajských historických měst zapsaných na seznamu UNESCO je Sukhothai.

     V Thajsku můžete v chrámu Wat Traimit obdivovat největší zlatou sochu Buddhy na světě. Další zajímavostí je, že pivo Singha, vyráběné v Thajsku, je vařeno z českého a německého chmelu.

     Jednou z každoročně pořádaných slavností je tzv. Opičí Bufet je přizváno více než 600 opic, které si před chrámem Pra Prang Sam Yot pochutnávají na různých dobrotách, včetně ovoce a zmrzliny.

     Mezi další turistické cíle a zajímavosti Thajska patří Národní park Erawan (Erawan National Park). Jedná se o jeden z krásných thajských národních parků ležící v horské oblasti západního Thajska. Můžete zde navštívit stejnojmenný vodopád nebo pozorovat zvířecí obyvatele parku, mezi něž patří například sloni, tygři či giboni.

     Slavný a hojně navštěvovaný je také železniční most přes řeku Kwai (The Bridge on the River Kwai), souostroví Phi Phi (Phi Phi Islands) a ostrov Ko Chang. Ko Chang je druhý největší thajský ostrov a zároveň největší ostrov, který je součástí mořského národního parku Mu Ko Chang. Ostrov nabízí krásné korálové útesy plné života a neprostupnou džungli obývanou nejrůznějšími zvířecími druhy. Pokud hledáte krásné místo bez velkého turistického ruchu, je tento ostrov pro vás jako stvořený.

Výpis webkamer - Surat Thani

Náhledový obrázek webkamery Koh Phangan - Phangan Pier

Webkamera Koh Phangan - Phangan Pier

Koukněte na město Ko Pha ngan a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera nám ukazuje přístav Koh Phangan - Phangan Pier. Thajsko

Náhledový obrázek webkamery Koh Tao

Webkamera Koh Tao

Koukněte na město Koh Tao a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera nám ukazuje počasí v Koh Tao. Thajsko

Náhledový obrázek webkamery Koh Tao - Ban's Diving Resort

Webkamera Koh Tao - Ban's Diving Resort

Koukněte na město Koh Tao a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera nám ukazuje Koh Tao - Sairee Beach. Thajsko

Náhledový obrázek webkamery Pláž Thong Nai Pan

Webkamera Pláž Thong Nai Pan

Koukněte na město Ko Pha ngan a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera nám ukazuje přístav Thong Nai Pan Bay - Panviman Resort. Thajsko

Náhledový obrázek webkamery Surat Thani - Chaweng

Webkamera Surat Thani - Chaweng

Koukněte na město Baan Chaweng a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na nádhernou pláž Surat Thani - Chaweng. Thajsko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.