Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Wellington

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Wellington - Nový Zéland. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Nový Zéland a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Wellington s aktuálním počtem webkamer - 2. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Nový Zéland.

Výpis webkamer - Wellington

Náhledový obrázek webkamery Penrose - South Eastern Highway

Webkamera Penrose - South Eastern Highway

Koukněte na město Penrose a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera snímá dopravní situaci v Penrose - South Eastern Highway. Nový Zéland.

Náhledový obrázek webkamery Wellington - Zealandia Karori

Webkamera Wellington - Zealandia Karori

Koukněte na město Wellington a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera snímá Wellington - Zealandia Karori. Nový Zéland.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.