Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

39 webkamer - Midtjylland

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Midtjylland - Dánsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Dánsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu Legolandu nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

      Dánské království, zkráceně Dánsko, je stát ležící v severní Evropě, ke kterému patří kromě samotného Dánska také Grónsko a Faerské ostrovy. Dánsko je nejstarším evropským královstvím a strávit dovolenou v této zemi stojí za to už jen třeba proto, že zde údajně žijí nejšťastnější lidé na světě. Dánsko má krásnou přírodu i bohatou kulturu a historii. Mezi nejoblíbenější turistické destinace patří Kodaň, která je hlavním městem Dánska a disponuje řadou zajímavých památek, muzeí a galerií. Mezi dvě hlavní pamětihodnosti Kodaně patří zábavní park Tivoli a socha Malé mořské víly. Kodani, která leží na východním pobřeží největšího dánského ostrova, Sjællandu, se přezdívá „Paříž Severu“. Kodaň se švédským městem Malmö spojuje Öresundský most, který má téměř 8 km, je nejdelším mostem spojujícím dva státy a zároveň nejdelším mostem, po kterém lze přejet autem i vlakem. Zajímavé také je, že ze žádného místa v zemi to není k moři o moc dál než 50 kilometrů.

     V Dánsku se také zrodila nejoblíbenější stavebnice pro děti – Lego a rodiny s dětmi mohou navštívit Legoland, který je celý postavený z malých stavebnicových dílků.

     Pro Dánsko je významný mořský rybolov. Také turisté si během své dovolené mohou zakoupit na poštách a v turistických úřadech licenci povolující zdejší rybaření.

     Dánsko je rovinatá země a jeho terén zde zaručuje cyklistům úplný ráj na nekonečných cyklostezkách a vedlejších silnicích. Cyklisté přitom nemusejí vynaložit příliš mnoho námahy, protože dánská nejvyšší hora Møllehøj je vysoká pouhých 171 metrů. Během svého pobytu můžete využít služeb velkého množství půjčoven kol.

     Ke zdejším přírodním klenotům patří mimo jiné ostrov Møn, kde přímo z moře vystupují divoké přírodní křídové útesy Møns Klint, někde až 80 metrů vysoké. Jedním z nejvyhledávanějších míst na dánském pobřeží je mys Grenen, nejsevernější místo v Dánsku, kde se slévá Baltské a Severní moře.

     Během svého pobytu byste neměli vynechat návštěvu hradu Kronborg, kam William Shakespeare umístil děj Hamleta. Hrad Kronborg v Helsignore patří mezi nejvýznamnější renesanční hrady v severní Evropě. Dalším známou pamětihodností Dánska je proslulý vodní zámek Egeskov Slot ze 16. století, který patří k nejkrásnějším v Evropě.

Výpis webkamer - Midtjylland

Náhledový obrázek webkamery  Viborg - Rute 16

Webkamera Viborg - Rute 16

Koukněte na město Viborg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravním situaci východním směrem. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Anholt - přístav Anholt

Webkamera Anholt - přístav Anholt

Koukněte na ostrov Anholt a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na přístav Anholt na ostrově Anholt v Dánsku.

Náhledový obrázek webkamery Brodal

Webkamera Brodal

Koukněte na město Brodal a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci východním směrem. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Gjerlev - Rute 507

Webkamera Gjerlev - Rute 507

Koukněte na město Gjerlev a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci, jižním směrem. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Gjerlev - Rute 507

Webkamera Gjerlev - Rute 507

Koukněte na město Gjerlev a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci, severním směrem, směrem k Hadsund. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Grenaa - Rute 15/16

Webkamera Grenaa - Rute 15/16

Koukněte na město Grenaa a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci jižním směrem, směrem k Tirstrup. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Harboøre - Rute 181

Webkamera Harboøre - Rute 181

Koukněte na město Harboøre a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci, severním směrem, k Harboøre / Thyborøn. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Hee - Rute 28

Webkamera Hee - Rute 28

Koukněte na město Hee a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na dopravní situaci jižním směrem, k Ringkøbing. Dánsko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.