Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

33 webkamer - Nordjylland

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Nordjylland - Dánsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Dánsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu Legolandu nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

      Dánské království, zkráceně Dánsko, je stát ležící v severní Evropě, ke kterému patří kromě samotného Dánska také Grónsko a Faerské ostrovy. Dánsko je nejstarším evropským královstvím a strávit dovolenou v této zemi stojí za to už jen třeba proto, že zde údajně žijí nejšťastnější lidé na světě. Dánsko má krásnou přírodu i bohatou kulturu a historii. Mezi nejoblíbenější turistické destinace patří Kodaň, která je hlavním městem Dánska a disponuje řadou zajímavých památek, muzeí a galerií. Mezi dvě hlavní pamětihodnosti Kodaně patří zábavní park Tivoli a socha Malé mořské víly. Kodani, která leží na východním pobřeží největšího dánského ostrova, Sjællandu, se přezdívá „Paříž Severu“. Kodaň se švédským městem Malmö spojuje Öresundský most, který má téměř 8 km, je nejdelším mostem spojujícím dva státy a zároveň nejdelším mostem, po kterém lze přejet autem i vlakem. Zajímavé také je, že ze žádného místa v zemi to není k moři o moc dál než 50 kilometrů.

     V Dánsku se také zrodila nejoblíbenější stavebnice pro děti – Lego a rodiny s dětmi mohou navštívit Legoland, který je celý postavený z malých stavebnicových dílků.

     Pro Dánsko je významný mořský rybolov. Také turisté si během své dovolené mohou zakoupit na poštách a v turistických úřadech licenci povolující zdejší rybaření.

     Dánsko je rovinatá země a jeho terén zde zaručuje cyklistům úplný ráj na nekonečných cyklostezkách a vedlejších silnicích. Cyklisté přitom nemusejí vynaložit příliš mnoho námahy, protože dánská nejvyšší hora Møllehøj je vysoká pouhých 171 metrů. Během svého pobytu můžete využít služeb velkého množství půjčoven kol.

     Ke zdejším přírodním klenotům patří mimo jiné ostrov Møn, kde přímo z moře vystupují divoké přírodní křídové útesy Møns Klint, někde až 80 metrů vysoké. Jedním z nejvyhledávanějších míst na dánském pobřeží je mys Grenen, nejsevernější místo v Dánsku, kde se slévá Baltské a Severní moře.

     Během svého pobytu byste neměli vynechat návštěvu hradu Kronborg, kam William Shakespeare umístil děj Hamleta. Hrad Kronborg v Helsignore patří mezi nejvýznamnější renesanční hrady v severní Evropě. Dalším známou pamětihodností Dánska je proslulý vodní zámek Egeskov Slot ze 16. století, který patří k nejkrásnějším v Evropě.

Výpis webkamer - Nordjylland

Náhledový obrázek webkamery Aabybro - Rute 11/55

Webkamera Aabybro - Rute 11/55

Koukněte na město Aabybro a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na dopravní situaci na kruhovém objezdu Thisted Landevej / Aalborgvej. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Aalborg - Rute 180 Limfjordsbroen N

Webkamera Aalborg - Rute 180 Limfjordsbroen N

Koukněte na město Aalborg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na dopravní situaci na silnici směrem k Norresundby. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Aalborg - Rute 180 Ny Nibevej

Webkamera Aalborg - Rute 180 Ny Nibevej

Koukněte na město Aalborg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na dopravní situaci na křižovatce Hobrovej / Ny Nibevej. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Aalborg - Rute 180 Over Kæret

Webkamera Aalborg - Rute 180 Over Kæret

Koukněte na město Aalborg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na dopravní situaci na silnici směrem k dálnici Mariendal Mølle. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Aalborg - Universitetsboulevarden

Webkamera Aalborg - Universitetsboulevarden

Koukněte na město Aalborg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci na Universitetsboulevarden. Dánsko

Náhledový obrázek webkamery E39 Brønderslev

Webkamera E39 Brønderslev

Koukněte na město Brønderslev a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci severním směrem na Hirtshals. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery E39 Brønderslev 2

Webkamera E39 Brønderslev 2

Koukněte na město Brønderslev a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci jižním směrem na Aalborgu. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery E45 Aalborg

Webkamera E45 Aalborg

Koukněte na město Aalborg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci směrem k tunelu Limfjord směrem k Nørresundby. Dánsko.  

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.