Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

45 webkamer - Sjælland

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Sjælland - Dánsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Dánsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu Legolandu nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

      Dánské království, zkráceně Dánsko, je stát ležící v severní Evropě, ke kterému patří kromě samotného Dánska také Grónsko a Faerské ostrovy. Dánsko je nejstarším evropským královstvím a strávit dovolenou v této zemi stojí za to už jen třeba proto, že zde údajně žijí nejšťastnější lidé na světě. Dánsko má krásnou přírodu i bohatou kulturu a historii. Mezi nejoblíbenější turistické destinace patří Kodaň, která je hlavním městem Dánska a disponuje řadou zajímavých památek, muzeí a galerií. Mezi dvě hlavní pamětihodnosti Kodaně patří zábavní park Tivoli a socha Malé mořské víly. Kodani, která leží na východním pobřeží největšího dánského ostrova, Sjællandu, se přezdívá „Paříž Severu“. Kodaň se švédským městem Malmö spojuje Öresundský most, který má téměř 8 km, je nejdelším mostem spojujícím dva státy a zároveň nejdelším mostem, po kterém lze přejet autem i vlakem. Zajímavé také je, že ze žádného místa v zemi to není k moři o moc dál než 50 kilometrů.

     V Dánsku se také zrodila nejoblíbenější stavebnice pro děti – Lego a rodiny s dětmi mohou navštívit Legoland, který je celý postavený z malých stavebnicových dílků.

     Pro Dánsko je významný mořský rybolov. Také turisté si během své dovolené mohou zakoupit na poštách a v turistických úřadech licenci povolující zdejší rybaření.

     Dánsko je rovinatá země a jeho terén zde zaručuje cyklistům úplný ráj na nekonečných cyklostezkách a vedlejších silnicích. Cyklisté přitom nemusejí vynaložit příliš mnoho námahy, protože dánská nejvyšší hora Møllehøj je vysoká pouhých 171 metrů. Během svého pobytu můžete využít služeb velkého množství půjčoven kol.

     Ke zdejším přírodním klenotům patří mimo jiné ostrov Møn, kde přímo z moře vystupují divoké přírodní křídové útesy Møns Klint, někde až 80 metrů vysoké. Jedním z nejvyhledávanějších míst na dánském pobřeží je mys Grenen, nejsevernější místo v Dánsku, kde se slévá Baltské a Severní moře.

     Během svého pobytu byste neměli vynechat návštěvu hradu Kronborg, kam William Shakespeare umístil děj Hamleta. Hrad Kronborg v Helsignore patří mezi nejvýznamnější renesanční hrady v severní Evropě. Dalším známou pamětihodností Dánska je proslulý vodní zámek Egeskov Slot ze 16. století, který patří k nejkrásnějším v Evropě.

Výpis webkamer - Sjælland

Náhledový obrázek webkamery E20 Borup 2

Webkamera E20 Borup 2

Koukněte na město Borup a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci směrem na východ, ke Køge. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery E47 Bakkebølle

Webkamera E47 Bakkebølle

Koukněte na město Bakkebolle a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci, kamera ukazuje směrem k Farru. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery E47/E55 Algestrup N

Webkamera E47/E55 Algestrup N

Koukněte na město Algestrup a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci, kamera je umístěna jižně od křižovatky 34 Herfolge. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Everdrup

Webkamera Everdrup

Koukněte na město Everdrup a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci severním směrem od Everdrup. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Everdrup - E47, Rønnede

Webkamera Everdrup - E47, Rønnede

Koukněte na město Everdrup a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na dopravní situaci v Everdrup. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Gedser - E55

Webkamera Gedser - E55

Koukněte na město Gedser a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera ukazuje dopravní situaci jižním směrem, k městu Gedser. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Gedser - E55

Webkamera Gedser - E55

Koukněte na město Gedser a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera ukazuje dopravní situaci  severním směrem,k Nykøbing. Dánsko.

Náhledový obrázek webkamery Gelsted - Rute 14

Webkamera Gelsted - Rute 14

Koukněte na město Gelsted a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera ukazuje dopravní situaci severním směrem, k Ringsted. Dánsko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.