Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

8 webkamer - Fuerteventura

     Mapa se zobrazením webových kamer ze španělského ostrova Fuerteventura. Fuerteventura je druhý největší ostrov kanárských ostrovů a stejně jako toto souostroví je součástí Španělska. Populárním místem pro rodinnou dovolenou je letovisko Caleta de Fuste, velkou řadu atrakcí s bonusem krásné pláže nabízí letovisko Jandia. Volbou pro klidnější povahy toužící po pohodové dovolené je Costa Calma.

 

     Kanárské ostrovy jsou autonomní společenství Španělska. Jedná se o souostroví sedmi hlavních ostrovů a několika dalších menších ostrůvků sopečného původu v severním Atlantiku. Kanárské ostrovy leží asi 100 km západně od pobřeží Maroka a Západní Sahary. Jedná se o jedno z nejznámějších míst pro dovolenou. Kanárské ostrovy mají mimořádně mírné a příjemné klima. Leží dost na jih, aby zde bylo teplo na koupání a zase ne tolik na sever, aby zde byly vysoké tropické teploty. Teplota vody v moři se kolem Kanárských ostrovů pohybuje v zimě kolem 19 °C a v létě kolem 23 °C. Na koupání je to pro turisty ideální přibližně od května do listopadu.

     Z nejznámějších ostrovů jmenujme Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, La Palma či Gran Canaria, z nichž každý je něčím jedinečný. Nejvíce sluníčka a tepla si užijete v jižních částech ostrovů Tenerife a Gran Canaria.

     Tenerife – Je největší z Kanárských ostrovů, nachází se na něm třetí největší sopka na světě (Mount Tiede), nabízí mnoho přírodních krás, spoustu možností k ubytování a krásné pláže. Hlavní město Santa Cruz se pyšní nejen svými architektonickými památkami, ale hlavně karnevalem probíhajícím v únoru. Na ostrově najdeme také pyramidy v Guíamaru, které stavěli původní obyvatelé Guančové.

     Fuerteventura je nejdelším a nejteplejším z Kanárských ostrovů, nabízí nejkrásnější pláže a tak je tento ostrov také velmi oblíbeným místem pro celoroční dovolenou.Jednou z mála místních památek je kostel v městě Pájara s portálem zdobeným aztéckými motivy. Na tomto ostrově se nachází 13 chráněných přírodních rezervací.

     Nejoblíbenější a zároveň nejživější z Kanárských ostrovů je Gran Canaria, který nabízí noční život a magickou atmosféru. Hlavní město Las Palmas je zároveň největším střediskem celých Kanárských ostrovů. Přírodní útvar Roque nublo, "mračné skalisko", patří k symbolům ostrova a měří 1813 metrů nad mořem.

     Lanzarote - Návštěvou národního parku na tomto ostrově Parue Nacional de Timanfaya určitě neprohloupíte. Jsou zde k vidění mnohé endemické druhy žijící pouze v těchto končinách.

     La Palma – Jeho hlavní město Santa Cruz de la Palma je spojeno i se jménem Kryštof Kolumbus, který se zde zastavoval při svých objevitelských výpravách. Turisté zde mohou navštívit námořní muzeum.

     Kanárské ostrovy jsou vynikající volbou pro dovolenou. Téměř kdykoliv v roce zde naleznete kombinaci moře, sluníčka, turistiky a procházek po památkách a městech s příchutí španělského šarmu.

Výpis webkamer - Fuerteventura

Náhledový obrázek webkamery Coronado - Fuerteventura

Webkamera Coronado - Fuerteventura

Koukněte na město Morro Jable a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na nádhernou pláž Coronado v městečku Morro Jable na ostrově Fuerteventura - Kanárské ostrovy.

Náhledový obrázek webkamery Corralejo

Webkamera Corralejo

Koukněte na město Corralejo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera s panoramatickým výhledem na záliv Corralejo, na pozadí ostrovy Lobos a Lanzarote. Kamera je umístěna na věži nákupního centra El Campanario.

Náhledový obrázek webkamery Corralejo - Fuerteventura

Webkamera Corralejo - Fuerteventura

Koukněte na město Corralejo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Live webkamera v Corraleju s pohledem na pláž Flag Beach, která je jedna ze slavných pláží pro kitesurfing a windsurfing na severovýchodním pobřeží ostrova Fuerteventura - Kanárské ostrovy.

Náhledový obrázek webkamery Corralejo - pláž

Webkamera Corralejo - pláž

Koukněte na město Corralejo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera s panoramatickým výhledem na pláž v městečku Corralejo na ostrově Fuerteventura.

Náhledový obrázek webkamery El Cotillo - Pláž La Concha

Webkamera El Cotillo - Pláž La Concha

Koukněte na město El Cotillo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera v městečku El Cotillo s živým výhledem na západní pobřeží ostrova Fuerteventura a na pláž La Concha.

Náhledový obrázek webkamery El Cotillo - pláž Piedra

Webkamera El Cotillo - pláž Piedra

Koukněte na město El Cotillo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webové kamery na pláž v El Cotillo na ostrově Fuerteventura - Kanárské ostrovy. Surfování, windsurfing a kitesurfing v El Cotillo

Náhledový obrázek webkamery Montaña de Tindaya

Webkamera Montaña de Tindaya

Koukněte na město Tindaya a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na posvátnou horu Montaña de Tindaya nacházející se na španělském ostrově Fuerteventura, jednom z Kanárských ostrovů v Atlantickém oceánu u pobřeží Afriky.

Náhledový obrázek webkamery Morro Jable - pláž Jandia

Webkamera Morro Jable - pláž Jandia

Koukněte na město Morro Jable a jeho okolí webkamerou ONLINE. Panoramatický výhled webkamery na pláž Jandia z Coronado Beach Resort. Kanárské ostrovy.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.