Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

9 webkamer - Gran Canaria

     Mapa se zobrazením webových kamer ze španělského ostrova Gran Canaria. Gran Canaria je třetí největší ostrov Kanárských ostrovů. Nachází se východně od Tenerife a západně od ostrova Fuerteventura. Gran Canaria se těší velké návštěvnosti turistů. Za rok se jich na ostrov podívá přibližně 1,5 milionu. Lákadlem této oblasti je krásná krajina, mírné podnebí a také četné turistické atrakce.

    

     Kanárské ostrovy jsou autonomní společenství Španělska. Jedná se o souostroví sedmi hlavních ostrovů a několika dalších menších ostrůvků sopečného původu v severním Atlantiku. Kanárské ostrovy leží asi 100 km západně od pobřeží Maroka a Západní Sahary. Jedná se o jedno z nejznámějších míst pro dovolenou. Kanárské ostrovy mají mimořádně mírné a příjemné klima. Leží dost na jih, aby zde bylo teplo na koupání a zase ne tolik na sever, aby zde byly vysoké tropické teploty. Teplota vody v moři se kolem Kanárských ostrovů pohybuje v zimě kolem 19 °C a v létě kolem 23 °C. Na koupání je to pro turisty ideální přibližně od května do listopadu.

     Z nejznámějších ostrovů jmenujme Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, La Palma či Gran Canaria, z nichž každý je něčím jedinečný. Nejvíce sluníčka a tepla si užijete v jižních částech ostrovů Tenerife a Gran Canaria.

     Tenerife – Je největší z Kanárských ostrovů, nachází se na něm třetí největší sopka na světě (Mount Tiede), nabízí mnoho přírodních krás, spoustu možností k ubytování a krásné pláže. Hlavní město Santa Cruz se pyšní nejen svými architektonickými památkami, ale hlavně karnevalem probíhajícím v únoru. Na ostrově najdeme také pyramidy v Guíamaru, které stavěli původní obyvatelé Guančové.

     Fuerteventura je nejdelším a nejteplejším z Kanárských ostrovů, nabízí nejkrásnější pláže a tak je tento ostrov také velmi oblíbeným místem pro celoroční dovolenou.Jednou z mála místních památek je kostel v městě Pájara s portálem zdobeným aztéckými motivy. Na tomto ostrově se nachází 13 chráněných přírodních rezervací.

     Nejoblíbenější a zároveň nejživější z Kanárských ostrovů je Gran Canaria, který nabízí noční život a magickou atmosféru. Hlavní město Las Palmas je zároveň největším střediskem celých Kanárských ostrovů. Přírodní útvar Roque nublo, "mračné skalisko", patří k symbolům ostrova a měří 1813 metrů nad mořem.

     Lanzarote - Návštěvou národního parku na tomto ostrově Parue Nacional de Timanfaya určitě neprohloupíte. Jsou zde k vidění mnohé endemické druhy žijící pouze v těchto končinách.

     La Palma – Jeho hlavní město Santa Cruz de la Palma je spojeno i se jménem Kryštof Kolumbus, který se zde zastavoval při svých objevitelských výpravách. Turisté zde mohou navštívit námořní muzeum.

     Kanárské ostrovy jsou vynikající volbou pro dovolenou. Téměř kdykoliv v roce zde naleznete kombinaci moře, sluníčka, turistiky a procházek po památkách a městech s příchutí španělského šarmu.

Výpis webkamer - Gran Canaria

Náhledový obrázek webkamery Balito - Pláž Anfi del Mar

Webkamera Balito - Pláž Anfi del Mar

Koukněte na město Balito a jeho okolí webkamerou ONLINE. Panoramatický výhled webové kamery na krásnou pláž na Anfi del Mar v městečku Balito na ostrově Gran Canaria - Kanárské ostrovy, Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Las Palmas - pláž Grande

Webkamera Las Palmas - pláž Grande

Koukněte na město Las Palmas a jeho okolí webkamerou ONLINE. Krásný výhled webové kamery na pláž Grande v městečku Las Palmas na Kanárských ostrovech. Gran Canaria.

Náhledový obrázek webkamery Las Palmas - pláž La Cicer

Webkamera Las Palmas - pláž La Cicer

Koukněte na město Las Palmas a jeho okolí webkamerou ONLINE. Fantastické záběry z webkamery na tří kilometrovou písečnou pláž La Cicer v městečku Las Palmas na ostrově Gran Canaria. Pláž je ideální pro Surfaře. jednu z nejúchvatnějších pláží světa…

Náhledový obrázek webkamery Maspalomas

Webkamera Maspalomas

Koukněte na pláž v Maspalomas a okolí webkamerou ONLINE. Záběry webové kamery z hotelu Santa Mónica v městečku Maspalomas na ostrově Gran Canaria - Kanárské ostrovy, Španělsko. Kamera s pohledem na pláž.

Náhledový obrázek webkamery Maspalomas - pláž

Webkamera Maspalomas - pláž

Koukněte na město Maspalomas a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webové kamery na pláž v městečku Maspalomas na ostrově Gran Canaria - Kanárské ostrovy, Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Patalavaca - Gran Canaria

Webkamera Patalavaca - Gran Canaria

Koukněte na město Patalavaca a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webové kamery na pláž v resortu Radisson Blu Resort v městečku Patalavaca na ostrově Gan Canaria.

Náhledový obrázek webkamery Pláž Anfi del Mar - Balito

Webkamera Pláž Anfi del Mar - Balito

Koukněte na město Balito a jeho okolí webkamerou ONLINE. Výhled webové kamery v městečku Balito na pláž na Anfi del Mar. Kanárské ostrovy - ostrov Gran Canaria.

Náhledový obrázek webkamery Pláž de Las Canteras - Las Palmas

Webkamera Pláž de Las Canteras - Las Palmas

Koukněte na město Las Palmas a jeho okolí webkamerou ONLINE. Fantastický pohled webové kamery na pláž de Las Canteras v městečku Las Palmas na ostrově Gran Canaria - Kanárské ostrovy.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.