Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

46 webkamer - Tenerife

     Mapa se zobrazením webových kamer ze španělského ostrova Tenerife. Tenerife je španělský ostrov, největší ze sedmi Kanárských ostrovů. Je nejvíce obydleným ostrovem celého souostroví. Hlavním městem je Santa Cruz de Tenerife. Velmi známá pláž je na jihu ostrova v Los Cristianos, je uměle vytvořená ze saharského písku a nazývá se Playa de Las Teresitas.

 

     Kanárské ostrovy jsou autonomní společenství Španělska. Jedná se o souostroví sedmi hlavních ostrovů a několika dalších menších ostrůvků sopečného původu v severním Atlantiku. Kanárské ostrovy leží asi 100 km západně od pobřeží Maroka a Západní Sahary. Jedná se o jedno z nejznámějších míst pro dovolenou. Kanárské ostrovy mají mimořádně mírné a příjemné klima. Leží dost na jih, aby zde bylo teplo na koupání a zase ne tolik na sever, aby zde byly vysoké tropické teploty. Teplota vody v moři se kolem Kanárských ostrovů pohybuje v zimě kolem 19 °C a v létě kolem 23 °C. Na koupání je to pro turisty ideální přibližně od května do listopadu.

     Z nejznámějších ostrovů jmenujme Tenerife, Lanzarote, Fuerteventura, La Palma či Gran Canaria, z nichž každý je něčím jedinečný. Nejvíce sluníčka a tepla si užijete v jižních částech ostrovů Tenerife a Gran Canaria.

     Tenerife – Je největší z Kanárských ostrovů, nachází se na něm třetí největší sopka na světě (Mount Tiede), nabízí mnoho přírodních krás, spoustu možností k ubytování a krásné pláže. Hlavní město Santa Cruz se pyšní nejen svými architektonickými památkami, ale hlavně karnevalem probíhajícím v únoru. Na ostrově najdeme také pyramidy v Guíamaru, které stavěli původní obyvatelé Guančové.

     Fuerteventura je nejdelším a nejteplejším z Kanárských ostrovů, nabízí nejkrásnější pláže a tak je tento ostrov také velmi oblíbeným místem pro celoroční dovolenou.Jednou z mála místních památek je kostel v městě Pájara s portálem zdobeným aztéckými motivy. Na tomto ostrově se nachází 13 chráněných přírodních rezervací.

     Nejoblíbenější a zároveň nejživější z Kanárských ostrovů je Gran Canaria, který nabízí noční život a magickou atmosféru. Hlavní město Las Palmas je zároveň největším střediskem celých Kanárských ostrovů. Přírodní útvar Roque nublo, "mračné skalisko", patří k symbolům ostrova a měří 1813 metrů nad mořem.

     Lanzarote - Návštěvou národního parku na tomto ostrově Parue Nacional de Timanfaya určitě neprohloupíte. Jsou zde k vidění mnohé endemické druhy žijící pouze v těchto končinách.

     La Palma – Jeho hlavní město Santa Cruz de la Palma je spojeno i se jménem Kryštof Kolumbus, který se zde zastavoval při svých objevitelských výpravách. Turisté zde mohou navštívit námořní muzeum.

     Kanárské ostrovy jsou vynikající volbou pro dovolenou. Téměř kdykoliv v roce zde naleznete kombinaci moře, sluníčka, turistiky a procházek po památkách a městech s příchutí španělského šarmu.

Výpis webkamer - Tenerife

Náhledový obrázek webkamery Alcala

Webkamera Alcala

Koukněte na město Alcala a jeho okolí webkamerou ONLINE. Panoramatický výhled webkamery na luxusní rezidenční komplex Infinity -  největší plavecký bazén v Evropě na ostrově Tenerife. Španělsko - Kanárské ostrovy.

Náhledový obrázek webkamery Buenavista del Norte - Tenerife

Webkamera Buenavista del Norte - Tenerife

Koukněte na město Buenavista del Norte a jeho okolí webkamerou ONLINE. Výhled webkamery na golfové hřiště v Buenavista na ostrově Tenerife. Kanárské ostrovy, Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Costa Adeje - pláž de Fañabé

Webkamera Costa Adeje - pláž de Fañabé

Koukněte na město Costa Adeje a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž Playa de Fañabé v Costa Adeje na ostrově Tenerife. Španělsko - Kanárské ostrovy.

Náhledový obrázek webkamery Costa Adeje - pláž del Duque

Webkamera Costa Adeje - pláž del Duque

Koukněte na město Costa Adeje a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na krásnou pláž v Costa Adeje na ostrově Tenerife. Španělsko - Kanárské ostrovy.

Náhledový obrázek webkamery Costa Adeje - pláž La Pinta

Webkamera Costa Adeje - pláž La Pinta

Koukněte na město Costa Adeje a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž La Pinta v Costa Adeje na ostrově Tenerife. Španělsko - Kanárské ostrovy.

Náhledový obrázek webkamery Costa Adeje -Tenerife

Webkamera Costa Adeje -Tenerife

Koukněte na město Costa Adeje a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na přístav v Costa Adeje na ostrově Tenerife. Španělsko - Kanárské ostrovy.

Náhledový obrázek webkamery El Médano

Webkamera El Médano

Koukněte na město El Médano a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na turistické letovisko El Medano na ostrově Tenerife. Španělsko - Kanárské ostrovy.

Náhledový obrázek webkamery El Médano - pláž

Webkamera El Médano - pláž

Koukněte na město El Médano a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery v městečku El Medano na pláž a zároveň jedno z nejlepších míst pro surfaře na světě na ostrově Tenerife. Španělsko - Kanárské ostrovy.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.