Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Veszprém

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Veszprém - Maďarsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Maďarsko a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Veszprém s aktuálním počtem webkamer - 2. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Maďarsko.

Výpis webkamer - Veszprém

Náhledový obrázek webkamery Alsóörs

Webkamera Alsóörs

Sledujte online webkamerou letovisko Alsóörs . Live pohled webové kamery na pláž u Balatonu v městečku Alsóörs. Pláž v Alsóörs získala v letech 2008, 2009 a 2012 titul „nejoblíbenější letovisko Balaton“. 

Náhledový obrázek webkamery Badacsonytomaj - jezero Balaton

Webkamera Badacsonytomaj - jezero Balaton

Sledujte online webkamerou Balaton u letoviska Badacsonytomaj a jeho okolí. Pohled webové kamery na promenádu okolo Balatonu v městě Badacsonytomaj. V pozadí se tyčí stolová hora. Badacsony Badacsonytomaj, malebné městečko na severním břehu…

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.