Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

3 webkamery - Severní Makedonie

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Severní Makedonie - Makedonie . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Makedonie a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Severní Makedonie. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Makedonie.

Výpis webkamer - Severní Makedonie

Náhledový obrázek webkamery Ohrid - Cuba Libre Beach

Webkamera Ohrid - Cuba Libre Beach

Koukněte na město Ohrid a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na pláž. Makedonie.

Náhledový obrázek webkamery Severní Makedonie - lyžařský středisko Resort Mavrovo

Webkamera Severní Makedonie - lyžařský středisko Resort Mavrovo

Koukněte na lyžařský středisko Resort Mavrovo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na  lyžařský středisko Resort Mavrovo v North Macedonia.

Náhledový obrázek webkamery Severní Makedonie - Ohrid

Webkamera Severní Makedonie - Ohrid

Koukněte na město Ohrid a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na Ohridské jezero ve městě Ohridv Severní Makedonii.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.