Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

111 webkamer - Bádensko-Württembersko

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Bádensko-Württembersko - Německo. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Německu? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

    Německo - Spolková republika Německo - leží ve střední Evropě a hraničí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Švýcarskem a s Dánskem. Německo má přístup k Baltskému a Severnímu moři a je rozděleno na 16 spolkových zemí. K Německu patří Severofríské a Východofríské ostrovy, ostrov Helgoland a Neuwerk ležící v Severním moři a v Baltském moři nacházející se ostrov Rujána a ostrovy Fehmarn, Poel, Hiddensee a Usedom.

     Rujáně spojení s pevninou zajišťuje známý most Causeway. Rujána nabízí půvabné vily, romantickou atmosféru přímořského letoviska i krásné pláže. Hlavní atrakcí ostrova je však Národní park Jasmund. Rujána je krásným místem pro strávení letní dovolené.

     Významnými pohořími jsou v Německu Alpy, Schwarzwald a Bavorský les. Mezi největší řeky patří Labe, Dunaj, Odra, Rýn a největším německým jezerem je Bodamské jezero.

     Lubeck je jedním z největších a nejkrásnějších baltských přístavů v Německu a mezi hlavní turistické cíle patří lubecká radnice a původní městská Holštýnská brána (Holstentor) s typickými věžemi.

     Hlavním městem Německa je Berlín a mezi další velká města se řadí Hamburk, Mnichov, Kolín nad Rýnem a Frankfurt nad Mohanem. V Mnichově se každoročně koná známý pivní festival Oktoberfest. Kolín nad Rýnem je jedním z nejnavštěvovanějších měst v Německu. Díky živému cestovnímu ruchu zde najdeme velké množství restaurací, hotelů, divadel a dalších. Město je přehlídkou středověké architektury, kostelů a dalších historických památek. Naprostou dominantou a symbolem města je Kolínský dóm (Kölner Dom) zapsaný na seznamu UNESCO.

     Naopak nejznámější a nejkrásnější vánoční trhy najdeme v Drážďanech. Drážďanskému Štrýclmarktu (německy Striezelmarkt) je již téměř 600 let. Drážďany vás okouzlí nejen vánočním trhem, ale také řadou významných památek, jako je například katedrála Panny Marie (Frauenkirche) nebo Semperova věhlasná opera.

     A nyní několik tipů na dovolenou nebo alespoň jednodenní výlet. Nejromantičtější a nejvíce fotografovanou stavbou v Německu je zámek Neuschwanstein, který najdete v Bavorsku nedaleko městečka Garmisch-Partenkirchen. Patří mezi jednu z nejvíce navštěvovaných evropských turistických destinací. V okolí zámku se mohou návštěvníci kochat krásou bavorských Alp.

     Cílem mnoha turistů je také výlet lanovkou na nejvyšší horu Německa -Zugspitze nebo návštěva Meklenburských jezer. Schwarzwald neboli Černý les se nachází v jihozápadním Německu a je to častým cílem lidí, kteří milují přírodu a turistiku, výlety apod. Můžete zde vylézt na nejvyšší horu Feldberg, která měří necelých 1500 m. V Německu najdete také národní park Saské Švýcarsko, které spolu s českou částí tohoto území tvoří Českosaské Švýcarsko. Je zde spousta vyznačených turistických tras a také restaurací, kde je možné se po výletě občerstvit a odpočinout. Další německý národní park, který za to stojí za zmínku, je Bavorský les, který leží v blízkosti Šumavy. V Bavorském lese si přijdou na své milovníci cykloturistiky. Naopak Durynský les je hojně vyhledávaný zejména z důvodu zimních sportů. Najdete tu kromě krásné přírody také umělou jeskyni Marienglashoehle.

Výpis webkamer - Bádensko-Württembersko

Náhledový obrázek webkamery Achern - náměstí s radnicí

Webkamera Achern - náměstí s radnicí

Koukněte na město Achern a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery z radnice na náměstí ve městě Achern

Náhledový obrázek webkamery Aglasterhausen

Webkamera Aglasterhausen

Koukněte na město Aglasterhausen a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na město Aglasterhausen z věže

Náhledový obrázek webkamery Aitern -  Belchen

Webkamera Aitern - Belchen

Koukněte na město Aitern a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběr panoramatické webové kamery Belchen.

Náhledový obrázek webkamery Albstadt-Onstmettingen - Raichberg

Webkamera Albstadt-Onstmettingen - Raichberg

Koukněte na město Albstadt a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na horskou krajinu v Raichberg v regionu Albstadt - Onstmettingen

Náhledový obrázek webkamery Amstetten-Reutti 2

Webkamera Amstetten-Reutti 2

Koukněte na město Amstetten-Reutti a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na přírodu v Amstetten Reutti

Náhledový obrázek webkamery Asperg, Lurer Platz

Webkamera Asperg, Lurer Platz

Koukněte na město Asperg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera v Asperg s výhledem na Lurer

Náhledový obrázek webkamery Bad Herrenalb

Webkamera Bad Herrenalb

Koukněte na město Bad Herrenalb a jeho okolí webkamerou ONLINE. Náhled webové kamery na les z Bad Herrenalbu

Náhledový obrázek webkamery Bad Rappenau - park Salinen

Webkamera Bad Rappenau - park Salinen

Koukněte na město Bad Rappenau a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na park Salinen v Bad Rappenau

Webkamery Achern, Webkamery Aglasterhausen, Webkamery Aitern, Webkamery Albstadt, Webkamery Amstetten-Reutti, Webkamery Asperg, Webkamery Bad Herrenalb, Webkamery Bad Rappenau, Webkamery Bad Schönborn, Webkamery Bad Schussenried, Webkamery Bad Teinach-Zavelstein , Webkamery Bad Waldsee, Webkamery Bad Wildbad, Webkamery Benningen am Neckar, Webkamery Bernstadt , Webkamery Beuren, Webkamery Biberach, Webkamery Bietigheim, Webkamery Bisingen, Webkamery Bitz, Webkamery Böblingen, Webkamery Bodman-Ludwigshafen, Webkamery Bondorf, Webkamery Breisach am Rhein, Webkamery Breitnau, Webkamery Bühlertal, Webkamery Calw, Webkamery Constance, Webkamery Dachsberg, Webkamery Donaueschingen, Webkamery Ebingen, Webkamery Eningen, Webkamery Epfenbach , Webkamery Erbach, Webkamery Ettenheim , Webkamery Ettlingen, Webkamery Feldberblick, Webkamery Feldberg, Webkamery Fluorn-Winzeln, Webkamery Furtwangen , Webkamery Geislingen an der Steige, Webkamery Gengenbach, Webkamery Gerlingen, Webkamery Gerstetten, Webkamery Hechingen , Webkamery Heidelberg, Webkamery Heidenheim an der Brenz, Webkamery Heiligenberg , Webkamery Heubach , Webkamery Hinterzarten, Webkamery Höchsten, Webkamery Immenstaad, Webkamery Kehl, Webkamery Kirchheim unter Teck, Webkamery Langenargen, Webkamery Lauchringen, Webkamery Lauda-Königshofen, Webkamery Leutkirch im Allgäu, Webkamery Loßburg, Webkamery Lottstetten , Webkamery Ludwigsburg, Webkamery Mannheim, Webkamery Menzenschwand-Hinterdorf, Webkamery Mössingen , Webkamery Mühlacker-Mühlhausen, Webkamery Neresheim , Webkamery Nussloch, Webkamery Oberried, Webkamery Oppenau , Webkamery Ottenhöfen im Schwarzwald, Webkamery Pleidelsheim , Webkamery Radolfzell am Bodensee, Webkamery Rickenbach , Webkamery Riedlingen, Webkamery Rutesheim , Webkamery Sasbachwalden, Webkamery Schluchsee, Webkamery Schönwald, Webkamery Schönwald im Schwarzwald, Webkamery Schopfheim, Webkamery Seckenheim , Webkamery Sersheim, Webkamery Sexau, Webkamery Stuttgart, Webkamery Tennenbronn, Webkamery Titisee-Neustadt, Webkamery Todtmoos, Webkamery Tübingen, Webkamery Villingen-Schwenningen, Webkamery Waldburg, Webkamery Waldkirch, Webkamery Wangen im Allgäu, Webkamery Welzheim, Webkamery Wiesensteig , Webkamery Wildberg
Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.