Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

37 webkamer - Bavorsko

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Bavorsko - Německo. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Německu? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

    Německo - Spolková republika Německo - leží ve střední Evropě a hraničí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Švýcarskem a s Dánskem. Německo má přístup k Baltskému a Severnímu moři a je rozděleno na 16 spolkových zemí. K Německu patří Severofríské a Východofríské ostrovy, ostrov Helgoland a Neuwerk ležící v Severním moři a v Baltském moři nacházející se ostrov Rujána a ostrovy Fehmarn, Poel, Hiddensee a Usedom.

     Rujáně spojení s pevninou zajišťuje známý most Causeway. Rujána nabízí půvabné vily, romantickou atmosféru přímořského letoviska i krásné pláže. Hlavní atrakcí ostrova je však Národní park Jasmund. Rujána je krásným místem pro strávení letní dovolené.

     Významnými pohořími jsou v Německu Alpy, Schwarzwald a Bavorský les. Mezi největší řeky patří Labe, Dunaj, Odra, Rýn a největším německým jezerem je Bodamské jezero.

     Lubeck je jedním z největších a nejkrásnějších baltských přístavů v Německu a mezi hlavní turistické cíle patří lubecká radnice a původní městská Holštýnská brána (Holstentor) s typickými věžemi.

     Hlavním městem Německa je Berlín a mezi další velká města se řadí Hamburk, Mnichov, Kolín nad Rýnem a Frankfurt nad Mohanem. V Mnichově se každoročně koná známý pivní festival Oktoberfest. Kolín nad Rýnem je jedním z nejnavštěvovanějších měst v Německu. Díky živému cestovnímu ruchu zde najdeme velké množství restaurací, hotelů, divadel a dalších. Město je přehlídkou středověké architektury, kostelů a dalších historických památek. Naprostou dominantou a symbolem města je Kolínský dóm (Kölner Dom) zapsaný na seznamu UNESCO.

     Naopak nejznámější a nejkrásnější vánoční trhy najdeme v Drážďanech. Drážďanskému Štrýclmarktu (německy Striezelmarkt) je již téměř 600 let. Drážďany vás okouzlí nejen vánočním trhem, ale také řadou významných památek, jako je například katedrála Panny Marie (Frauenkirche) nebo Semperova věhlasná opera.

     A nyní několik tipů na dovolenou nebo alespoň jednodenní výlet. Nejromantičtější a nejvíce fotografovanou stavbou v Německu je zámek Neuschwanstein, který najdete v Bavorsku nedaleko městečka Garmisch-Partenkirchen. Patří mezi jednu z nejvíce navštěvovaných evropských turistických destinací. V okolí zámku se mohou návštěvníci kochat krásou bavorských Alp.

     Cílem mnoha turistů je také výlet lanovkou na nejvyšší horu Německa -Zugspitze nebo návštěva Meklenburských jezer. Schwarzwald neboli Černý les se nachází v jihozápadním Německu a je to častým cílem lidí, kteří milují přírodu a turistiku, výlety apod. Můžete zde vylézt na nejvyšší horu Feldberg, která měří necelých 1500 m. V Německu najdete také národní park Saské Švýcarsko, které spolu s českou částí tohoto území tvoří Českosaské Švýcarsko. Je zde spousta vyznačených turistických tras a také restaurací, kde je možné se po výletě občerstvit a odpočinout. Další německý národní park, který za to stojí za zmínku, je Bavorský les, který leží v blízkosti Šumavy. V Bavorském lese si přijdou na své milovníci cykloturistiky. Naopak Durynský les je hojně vyhledávaný zejména z důvodu zimních sportů. Najdete tu kromě krásné přírody také umělou jeskyni Marienglashoehle.

Výpis webkamer - Bavorsko

Náhledový obrázek webkamery Aschau

Webkamera Aschau

Koukněte na město Aschau v Chiemgau a jeho okolí webkamerou ONLINE. Živá webkamera z Aschau u Chiemgau

Náhledový obrázek webkamery Bad Hindelang - Hinterstein

Webkamera Bad Hindelang - Hinterstein

Koukněte na město Bad Hindelang a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na středisko Bad Hindelang jeho okolí. Německo

Náhledový obrázek webkamery Balderschwang - Allgäuské Alpy

Webkamera Balderschwang - Allgäuské Alpy

Koukněte na oblast Balderschwang a její okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na Allgäuské Alpy v oblasti Balderschwang v Německu.

Náhledový obrázek webkamery Freilassing - vlakové nádraží

Webkamera Freilassing - vlakové nádraží

     Koukněte na město Freilassing a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na vlakové nádraží v německém městě Freilassing.      Freilassing je malé město ležící v jihovýchodním Německu, nedaleko…

Náhledový obrázek webkamery Garmisch-Partenkirchen

Webkamera Garmisch-Partenkirchen

Koukněte na město Garmisch-Partenkirchen a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje německé lyžařské město Garmisch-Partenkirchen.

Náhledový obrázek webkamery Jezero Walchensee

Webkamera Jezero Walchensee

Koukněte na město Kochel am See a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery z Herzogstand na Walchensee a Jochberg

Náhledový obrázek webkamery Marktl am Inn - Golfanlage Falkenhof

Webkamera Marktl am Inn - Golfanlage Falkenhof

Koukněte na město Marktl am Inn a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na golfové hřiště Falkenhof v Oberpiesingu. Německo.

Náhledový obrázek webkamery Marquartstein - Hochlerch and Rechenberg

Webkamera Marquartstein - Hochlerch and Rechenberg

Koukněte na město Marquartstein a jeho okolí webkamerou ONLINE. Další pohled webkamery na krásný horský masiv. Německo.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.