Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

59 webkamer - Bayern

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Bayern - Německo. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Německu? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

    Německo - Spolková republika Německo - leží ve střední Evropě a hraničí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Švýcarskem a s Dánskem. Německo má přístup k Baltskému a Severnímu moři a je rozděleno na 16 spolkových zemí. K Německu patří Severofríské a Východofríské ostrovy, ostrov Helgoland a Neuwerk ležící v Severním moři a v Baltském moři nacházející se ostrov Rujána a ostrovy Fehmarn, Poel, Hiddensee a Usedom.

     Rujáně spojení s pevninou zajišťuje známý most Causeway. Rujána nabízí půvabné vily, romantickou atmosféru přímořského letoviska i krásné pláže. Hlavní atrakcí ostrova je však Národní park Jasmund. Rujána je krásným místem pro strávení letní dovolené.

     Významnými pohořími jsou v Německu Alpy, Schwarzwald a Bavorský les. Mezi největší řeky patří Labe, Dunaj, Odra, Rýn a největším německým jezerem je Bodamské jezero.

     Lubeck je jedním z největších a nejkrásnějších baltských přístavů v Německu a mezi hlavní turistické cíle patří lubecká radnice a původní městská Holštýnská brána (Holstentor) s typickými věžemi.

     Hlavním městem Německa je Berlín a mezi další velká města se řadí Hamburk, Mnichov, Kolín nad Rýnem a Frankfurt nad Mohanem. V Mnichově se každoročně koná známý pivní festival Oktoberfest. Kolín nad Rýnem je jedním z nejnavštěvovanějších měst v Německu. Díky živému cestovnímu ruchu zde najdeme velké množství restaurací, hotelů, divadel a dalších. Město je přehlídkou středověké architektury, kostelů a dalších historických památek. Naprostou dominantou a symbolem města je Kolínský dóm (Kölner Dom) zapsaný na seznamu UNESCO.

     Naopak nejznámější a nejkrásnější vánoční trhy najdeme v Drážďanech. Drážďanskému Štrýclmarktu (německy Striezelmarkt) je již téměř 600 let. Drážďany vás okouzlí nejen vánočním trhem, ale také řadou významných památek, jako je například katedrála Panny Marie (Frauenkirche) nebo Semperova věhlasná opera.

     A nyní několik tipů na dovolenou nebo alespoň jednodenní výlet. Nejromantičtější a nejvíce fotografovanou stavbou v Německu je zámek Neuschwanstein, který najdete v Bavorsku nedaleko městečka Garmisch-Partenkirchen. Patří mezi jednu z nejvíce navštěvovaných evropských turistických destinací. V okolí zámku se mohou návštěvníci kochat krásou bavorských Alp.

     Cílem mnoha turistů je také výlet lanovkou na nejvyšší horu Německa -Zugspitze nebo návštěva Meklenburských jezer. Schwarzwald neboli Černý les se nachází v jihozápadním Německu a je to častým cílem lidí, kteří milují přírodu a turistiku, výlety apod. Můžete zde vylézt na nejvyšší horu Feldberg, která měří necelých 1500 m. V Německu najdete také národní park Saské Švýcarsko, které spolu s českou částí tohoto území tvoří Českosaské Švýcarsko. Je zde spousta vyznačených turistických tras a také restaurací, kde je možné se po výletě občerstvit a odpočinout. Další německý národní park, který za to stojí za zmínku, je Bavorský les, který leží v blízkosti Šumavy. V Bavorském lese si přijdou na své milovníci cykloturistiky. Naopak Durynský les je hojně vyhledávaný zejména z důvodu zimních sportů. Najdete tu kromě krásné přírody také umělou jeskyni Marienglashoehle.

Výpis webkamer - Bayern

Náhledový obrázek webkamery Anger

Webkamera Anger

Koukněte na město Anger a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera z Anger.

Náhledový obrázek webkamery Aschaffenburg-Obernau

Webkamera Aschaffenburg-Obernau

Koukněte na město Aschaffenburg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera soukromého meteorologické stanice Aschaffenburg-Obernau směřující jihozápadním směrem nad Mohanem.

Náhledový obrázek webkamery Aschau

Webkamera Aschau

Koukněte na město Aschau im Chiemgau a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje horskou obec a letovisko Sachrang na jihu. Na konci Piental, mezi Chiemsee a Kampenwand. Středisko nabízí 25 km upravovaných běžeckých tratí a mnoho lyžařských…

Náhledový obrázek webkamery Aschau im Chiemgau, Cafe Pauli

Webkamera Aschau im Chiemgau, Cafe Pauli

Koukněte na město Aschau im Chiemgau a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery z kavárny Pauli do okolí v horní části lázeňského Aschau, vidíte kostel a zámeckou Hohenaschau. Na pravé straně je Zeller Horn, v pozadí Geigelstein, vlevo část…

Náhledový obrázek webkamery Bad Füssing

Webkamera Bad Füssing

Koukněte na město Bad Füssing a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje termální lázně v Bad Füssing.

Náhledový obrázek webkamery Bad Füssing - Europa therme

Webkamera Bad Füssing - Europa therme

Koukněte na město Bad Füssing a jeho okolí webkamerou ONLINE. Obrázek webkamery ukazuje Europa Therme Bad Füssing.

Náhledový obrázek webkamery Bad Heilbrunn

Webkamera Bad Heilbrunn

Koukněte na město Bad Heilbrunn a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s výhledem na Bad Heilbrunn.

Náhledový obrázek webkamery Bad Reichenhall

Webkamera Bad Reichenhall

Koukněte na město Bad Reichenhall a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera snímá Hotel Lake View v Bad Reichenhall s výhledem na Thumsee.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.