Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

8 webkamer - Hamburg

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Hamburk - Německo. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Německu? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

    Německo - Spolková republika Německo - leží ve střední Evropě a hraničí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Švýcarskem a s Dánskem. Německo má přístup k Baltskému a Severnímu moři a je rozděleno na 16 spolkových zemí. K Německu patří Severofríské a Východofríské ostrovy, ostrov Helgoland a Neuwerk ležící v Severním moři a v Baltském moři nacházející se ostrov Rujána a ostrovy Fehmarn, Poel, Hiddensee a Usedom.

     Rujáně spojení s pevninou zajišťuje známý most Causeway. Rujána nabízí půvabné vily, romantickou atmosféru přímořského letoviska i krásné pláže. Hlavní atrakcí ostrova je však Národní park Jasmund. Rujána je krásným místem pro strávení letní dovolené.

     Významnými pohořími jsou v Německu Alpy, Schwarzwald a Bavorský les. Mezi největší řeky patří Labe, Dunaj, Odra, Rýn a největším německým jezerem je Bodamské jezero.

     Lubeck je jedním z největších a nejkrásnějších baltských přístavů v Německu a mezi hlavní turistické cíle patří lubecká radnice a původní městská Holštýnská brána (Holstentor) s typickými věžemi.

     Hlavním městem Německa je Berlín a mezi další velká města se řadí Hamburk, Mnichov, Kolín nad Rýnem a Frankfurt nad Mohanem. V Mnichově se každoročně koná známý pivní festival Oktoberfest. Kolín nad Rýnem je jedním z nejnavštěvovanějších měst v Německu. Díky živému cestovnímu ruchu zde najdeme velké množství restaurací, hotelů, divadel a dalších. Město je přehlídkou středověké architektury, kostelů a dalších historických památek. Naprostou dominantou a symbolem města je Kolínský dóm (Kölner Dom) zapsaný na seznamu UNESCO.

     Naopak nejznámější a nejkrásnější vánoční trhy najdeme v Drážďanech. Drážďanskému Štrýclmarktu (německy Striezelmarkt) je již téměř 600 let. Drážďany vás okouzlí nejen vánočním trhem, ale také řadou významných památek, jako je například katedrála Panny Marie (Frauenkirche) nebo Semperova věhlasná opera.

     A nyní několik tipů na dovolenou nebo alespoň jednodenní výlet. Nejromantičtější a nejvíce fotografovanou stavbou v Německu je zámek Neuschwanstein, který najdete v Bavorsku nedaleko městečka Garmisch-Partenkirchen. Patří mezi jednu z nejvíce navštěvovaných evropských turistických destinací. V okolí zámku se mohou návštěvníci kochat krásou bavorských Alp.

     Cílem mnoha turistů je také výlet lanovkou na nejvyšší horu Německa -Zugspitze nebo návštěva Meklenburských jezer. Schwarzwald neboli Černý les se nachází v jihozápadním Německu a je to častým cílem lidí, kteří milují přírodu a turistiku, výlety apod. Můžete zde vylézt na nejvyšší horu Feldberg, která měří necelých 1500 m. V Německu najdete také národní park Saské Švýcarsko, které spolu s českou částí tohoto území tvoří Českosaské Švýcarsko. Je zde spousta vyznačených turistických tras a také restaurací, kde je možné se po výletě občerstvit a odpočinout. Další německý národní park, který za to stojí za zmínku, je Bavorský les, který leží v blízkosti Šumavy. V Bavorském lese si přijdou na své milovníci cykloturistiky. Naopak Durynský les je hojně vyhledávaný zejména z důvodu zimních sportů. Najdete tu kromě krásné přírody také umělou jeskyni Marienglashoehle.

Výpis webkamer - Hamburg

Náhledový obrázek webkamery Hamburg letiště

Webkamera Hamburg letiště

Podívejte se na letiště Hamburg webkamerou ONLINE. Pohled kamery z hotelu Radisson Blu Hotel na Hamburg Airport.

Náhledový obrázek webkamery Hamburg, Radniční náměstí Hamburg Town

Webkamera Hamburg, Radniční náměstí Hamburg Town

Koukněte na město Hamburg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery z horního patra kancelářské budovy Mönckebergstraße 31 při pohledu na západ přes Rathausmarkt.

Náhledový obrázek webkamery Hamburg-Ohlstedt

Webkamera Hamburg-Ohlstedt

Koukněte na město Hamburg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera v okrese Hamburk - Ohlstedt.

Náhledový obrázek webkamery Hamburk - Hotel The Westin Hamburg

Webkamera Hamburk - Hotel The Westin Hamburg

Podívejte se na město Hamburg webkamerou ONLINE. Pohled kamery z hotelu The Westin Hamburg na druhé největší město Německa - Hamburg. 

Náhledový obrázek webkamery Hamburk - kostel sv. Michala

Webkamera Hamburk - kostel sv. Michala

Koukněte na město Hamburk a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na kostel sv. Michala v německém městě Hamburk.

Náhledový obrázek webkamery Hamburk - Labe

Webkamera Hamburk - Labe

Koukněte na město Hamburk a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na na přístav na Labi v německém Hamburk.

Náhledový obrázek webkamery Hamburk - přístav

Webkamera Hamburk - přístav

Koukněte na město Hamburk a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na přístav v Hamburk v Německu.

Náhledový obrázek webkamery Le Méridien Hamburg

Webkamera Le Méridien Hamburg

Koukněte na město Hamburg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery z hotelu Le Méridien na Hamburg.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.