Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

29 webkamer - Hessensko

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Hessensko - Německo. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Německu? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

    Německo - Spolková republika Německo - leží ve střední Evropě a hraničí s Francií, Lucemburskem, Belgií, Nizozemskem, Polskem, Českou republikou, Rakouskem, Švýcarskem a s Dánskem. Německo má přístup k Baltskému a Severnímu moři a je rozděleno na 16 spolkových zemí. K Německu patří Severofríské a Východofríské ostrovy, ostrov Helgoland a Neuwerk ležící v Severním moři a v Baltském moři nacházející se ostrov Rujána a ostrovy Fehmarn, Poel, Hiddensee a Usedom.

     Rujáně spojení s pevninou zajišťuje známý most Causeway. Rujána nabízí půvabné vily, romantickou atmosféru přímořského letoviska i krásné pláže. Hlavní atrakcí ostrova je však Národní park Jasmund. Rujána je krásným místem pro strávení letní dovolené.

     Významnými pohořími jsou v Německu Alpy, Schwarzwald a Bavorský les. Mezi největší řeky patří Labe, Dunaj, Odra, Rýn a největším německým jezerem je Bodamské jezero.

     Lubeck je jedním z největších a nejkrásnějších baltských přístavů v Německu a mezi hlavní turistické cíle patří lubecká radnice a původní městská Holštýnská brána (Holstentor) s typickými věžemi.

     Hlavním městem Německa je Berlín a mezi další velká města se řadí Hamburk, Mnichov, Kolín nad Rýnem a Frankfurt nad Mohanem. V Mnichově se každoročně koná známý pivní festival Oktoberfest. Kolín nad Rýnem je jedním z nejnavštěvovanějších měst v Německu. Díky živému cestovnímu ruchu zde najdeme velké množství restaurací, hotelů, divadel a dalších. Město je přehlídkou středověké architektury, kostelů a dalších historických památek. Naprostou dominantou a symbolem města je Kolínský dóm (Kölner Dom) zapsaný na seznamu UNESCO.

     Naopak nejznámější a nejkrásnější vánoční trhy najdeme v Drážďanech. Drážďanskému Štrýclmarktu (německy Striezelmarkt) je již téměř 600 let. Drážďany vás okouzlí nejen vánočním trhem, ale také řadou významných památek, jako je například katedrála Panny Marie (Frauenkirche) nebo Semperova věhlasná opera.

     A nyní několik tipů na dovolenou nebo alespoň jednodenní výlet. Nejromantičtější a nejvíce fotografovanou stavbou v Německu je zámek Neuschwanstein, který najdete v Bavorsku nedaleko městečka Garmisch-Partenkirchen. Patří mezi jednu z nejvíce navštěvovaných evropských turistických destinací. V okolí zámku se mohou návštěvníci kochat krásou bavorských Alp.

     Cílem mnoha turistů je také výlet lanovkou na nejvyšší horu Německa -Zugspitze nebo návštěva Meklenburských jezer. Schwarzwald neboli Černý les se nachází v jihozápadním Německu a je to častým cílem lidí, kteří milují přírodu a turistiku, výlety apod. Můžete zde vylézt na nejvyšší horu Feldberg, která měří necelých 1500 m. V Německu najdete také národní park Saské Švýcarsko, které spolu s českou částí tohoto území tvoří Českosaské Švýcarsko. Je zde spousta vyznačených turistických tras a také restaurací, kde je možné se po výletě občerstvit a odpočinout. Další německý národní park, který za to stojí za zmínku, je Bavorský les, který leží v blízkosti Šumavy. V Bavorském lese si přijdou na své milovníci cykloturistiky. Naopak Durynský les je hojně vyhledávaný zejména z důvodu zimních sportů. Najdete tu kromě krásné přírody také umělou jeskyni Marienglashoehle.

Výpis webkamer - Hessensko

Náhledový obrázek webkamery Alsbach

Webkamera Alsbach

Koukněte na město Alsbach a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery z meteorologické stanice Hähnlein.

Náhledový obrázek webkamery Bad Wildungen - lázně

Webkamera Bad Wildungen - lázně

Koukněte na město Bad Wildungen a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na lázně v německém městě Bad Wildungen.

Náhledový obrázek webkamery Bensheim, bazén Innenansicht

Webkamera Bensheim, bazén Innenansicht

Koukněte na město Bensheim a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na bazén Innenansicht 

Náhledový obrázek webkamery Breckerfeld, Wiedenhofstrasse

Webkamera Breckerfeld, Wiedenhofstrasse

Webová kamera obrázek ukazuje Wiedenhofstrasse v Breckerfeld.

Náhledový obrázek webkamery Butzbach-Oberkleen

Webkamera Butzbach-Oberkleen

Koukněte na město Butzbach a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera se nachází v malé obci, asi 10 km od Butzbach.

Náhledový obrázek webkamery Dautphetal, Senioren-centrum

Webkamera Dautphetal, Senioren-centrum

Koukněte na město Dautphetal a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera ukazuje hlavní vchod do centra Dautphetal

Náhledový obrázek webkamery Eschenburg

Webkamera Eschenburg

Koukněte na město Eschenburg a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera zobrazuje Eschenburg - Simmersbach.

Náhledový obrázek webkamery Frankenberg-Eder, Burgwaldschule

Webkamera Frankenberg-Eder, Burgwaldschule

Koukněte na město Frankenberg-Eder a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera z Burg Waldschule v Frankenberg (Eder) se nachází v budově školy a ukazuje směr Frankenberg- V popředí je katolická církev Frankenberg.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.