Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

7 webkamer - Lublinské vojvodství

   Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Lublinské vojvodství - Polsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Polsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře,  na návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Polská republika, která sousedí s Českou republikou, patří k zemím kulturně nejbližším Česku. Dále je pak Polsko sousedem Slovenska, Německa, Ukrajiny, Běloruska, Litvy a Ruska. Hlavním městem je Varšava, která byla v roce 1944 srovnána se zemí a znovu vystavěna. Polsko je známé jako země katolíků. Ze severu má Polsko přístup k Baltskému moři. Povrch Polska je převážně rovinatý s velkým množstvím jezer.

     Na své si zde přijdou lidé, kteří vyhledávají aktivní dovolenou. Turisticky nejnavštěvovanějšími horami jsou v Polsku Vysoké Tatry, které ročně navštíví přes 3,3 milionu návštěvníků. Nejvyšší horou Tater a zároveň celého Polska jsou Rysy vysoké 2503m. Dalšími hojně navštěvovanými horami jsou Krkonoše. Pro pobyt u moře nabízí Polsko velké množství ubytování přímo u pobřeží Baltu. Pro někoho je Baltské moře studené, ale je to nejbližší moře pro turisty z Čech a jako hlavní výhoda jsou nízké ceny a písečné pláže.

     Na dovolené v Polsku si přijdou na své i milovníci kultury. Největší a nejcennější památky se dochovaly v městských střediscích se staletými tradicemi, jako jsou Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Wroclaw. Jedním z nejdůležitějších turistických center s mnoha památkami je Krakov, který byl do 16. století hlavním městem Polského království a patří mezi 15 nejkrásnějších a nejvyhledávanějších měst v Evropě. Staré město je na seznamu památek UNESCO. Historické památky jako např. gotická katedrála, hrad Wawel nebo tržnice Sukiennica by měl navštívit každý turista, který projíždí Polskem.

     Gdaňsk leží na severu Polska u Baltického moře a jedná se o druhý největší přístav v Polsku s největším cihlovým církevním chrámem na světě. Na jihovýchod od města se nachází hrad Malbork (13 – 15. století). Jedná se o jednu z největších gotických pevností na světě a je tudíž také častým cílem turistů. Další známé město Poznaň je romantické město zamilovaných s mnoha barokními a renesančními architektonickými památkami.

     Na dovolené byste neměli zapomenout na Vratislav, kterou navštíví ročně tři miliony turistů a jejichž počet se zvyšuje i díky zvláštní turistické atrakci v podobě malých, kovových trpaslíků, kterým se zde říká Krasnale. V ulicích centra jich můžete vidět několik set.

     Čenstochová je v Polsku za hlavní duchovní centrum katolíků a současně je to jedno z nejvýznamnějších poutních míst Evropy.

      Polsko je země, která má co nabídnout pro prožití nádherné dovolené – úžasná města, historické památky, vysoké hory, moře, špičkové termály, možnost dovolené na hausbótu a pro děti zábavné parky. K tomu přijatelné ceny a také to, že Poláci mají Čechy upřímně rádi.

Výpis webkamer - Lublinské vojvodství

Náhledový obrázek webkamery čápi Kozubszczyzna - Bocianie gniazdo

Webkamera čápi Kozubszczyzna - Bocianie gniazdo

Sledujte webkamerou čápy hnízdící v obci Kozubszczyzna (Bocianie gniazdo Kozubszczyzna). Online webová kamera zachycuje čapí hnízdo v polském městě Kozubszczyzna. Díky kameře můžete v kteroukoli denní dobu pozorovat každý okamžik života v čapím…

Náhledový obrázek webkamery čápi Trzciniec - Bocianie gniazdo

Webkamera čápi Trzciniec - Bocianie gniazdo

Sledujte webkamerou čápy hnízdící v obci Trzciniec (gniazdo bociana na zywo Trzciniec). Online webová kamera zachycuje čapí hnízdo v polském městě Trzciniec. Díky kameře můžete v kteroukoli denní dobu pozorovat každý okamžik života v čapím hnízdě…

Náhledový obrázek webkamery čápi Zastawki - Bocianie gniazdo

Webkamera čápi Zastawki - Bocianie gniazdo

Sledujte webkamerou čápy hnízdící v městě Zastawki - (Bocianie gniazdo Zastawki). Online webová kamera zachycuje čapí hnízdo v polském městě Zastawki. Díky kameře můžete v kteroukoli denní dobu pozorovat každý okamžik života v čapím hnízdě Zastawki.…

Náhledový obrázek webkamery Krynica

Webkamera Krynica

Koukněte na město Krynica a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na krásný park. Polsko.

Náhledový obrázek webkamery Krynica - Jaworzyna Krynicka

Webkamera Krynica - Jaworzyna Krynicka

Koukněte na město Krynica a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na lyžařský areál. Polsko.

Náhledový obrázek webkamery Niesiołowice

Webkamera Niesiołowice

Koukněte na město Niesiołowice a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na jezero a krásnou přírodu. Polsko.

Náhledový obrázek webkamery Stary Sławacinek - Bociany - Čápi

Webkamera Stary Sławacinek - Bociany - Čápi

Sledujte webkamerou čápy hnízdící ve městě Stary Sławacinek (gniazdo bociana na zywo Stary Sławacinek). Online webová kamera zachycuje čapí hnízdo v polském městě Stary Sławacinek. Díky kameře můžete v kteroukoli denní dobu pozorovat každý okamžik…

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.