Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

33 webkamer - Pomořské vojvodství

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě DPomořské vojvodství - Polsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Polsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře,  na návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Polská republika, která sousedí s Českou republikou, patří k zemím kulturně nejbližším Česku. Dále je pak Polsko sousedem Slovenska, Německa, Ukrajiny, Běloruska, Litvy a Ruska. Hlavním městem je Varšava, která byla v roce 1944 srovnána se zemí a znovu vystavěna. Polsko je známé jako země katolíků. Ze severu má Polsko přístup k Baltskému moři. Povrch Polska je převážně rovinatý s velkým množstvím jezer.

     Na své si zde přijdou lidé, kteří vyhledávají aktivní dovolenou. Turisticky nejnavštěvovanějšími horami jsou v Polsku Vysoké Tatry, které ročně navštíví přes 3,3 milionu návštěvníků. Nejvyšší horou Tater a zároveň celého Polska jsou Rysy vysoké 2503m. Dalšími hojně navštěvovanými horami jsou Krkonoše. Pro pobyt u moře nabízí Polsko velké množství ubytování přímo u pobřeží Baltu. Pro někoho je Baltské moře studené, ale je to nejbližší moře pro turisty z Čech a jako hlavní výhoda jsou nízké ceny a písečné pláže.

     Na dovolené v Polsku si přijdou na své i milovníci kultury. Největší a nejcennější památky se dochovaly v městských střediscích se staletými tradicemi, jako jsou Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Wroclaw. Jedním z nejdůležitějších turistických center s mnoha památkami je Krakov, který byl do 16. století hlavním městem Polského království a patří mezi 15 nejkrásnějších a nejvyhledávanějších měst v Evropě. Staré město je na seznamu památek UNESCO. Historické památky jako např. gotická katedrála, hrad Wawel nebo tržnice Sukiennica by měl navštívit každý turista, který projíždí Polskem.

     Gdaňsk leží na severu Polska u Baltického moře a jedná se o druhý největší přístav v Polsku s největším cihlovým církevním chrámem na světě. Na jihovýchod od města se nachází hrad Malbork (13 – 15. století). Jedná se o jednu z největších gotických pevností na světě a je tudíž také častým cílem turistů. Další známé město Poznaň je romantické město zamilovaných s mnoha barokními a renesančními architektonickými památkami.

     Na dovolené byste neměli zapomenout na Vratislav, kterou navštíví ročně tři miliony turistů a jejichž počet se zvyšuje i díky zvláštní turistické atrakci v podobě malých, kovových trpaslíků, kterým se zde říká Krasnale. V ulicích centra jich můžete vidět několik set.

     Čenstochová je v Polsku za hlavní duchovní centrum katolíků a současně je to jedno z nejvýznamnějších poutních míst Evropy.

      Polsko je země, která má co nabídnout pro prožití nádherné dovolené – úžasná města, historické památky, vysoké hory, moře, špičkové termály, možnost dovolené na hausbótu a pro děti zábavné parky. K tomu přijatelné ceny a také to, že Poláci mají Čechy upřímně rádi.

Výpis webkamer - Pomořské vojvodství

Náhledový obrázek webkamery Bydgoszcz

Webkamera Bydgoszcz

Koukněte na město Bydgoszcz a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery ze Starého náměstí v centru města Bydgoszcz.

Náhledový obrázek webkamery Chełmno

Webkamera Chełmno

Koukněte na město Chełmno a jeho okolí webkamerou ONLINE. Živá kamera s panoramatickým výhledem na staré město Chełmno - město ležící v údolí Visly, které je jedním z nejstarších měst v severním Polsku.

Náhledový obrázek webkamery Debki - pláž

Webkamera Debki - pláž

Koukněte na město Debki a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled panoramatické webové kamery s výhledem pláž u Baltského moře v polském městě Debki.

Náhledový obrázek webkamery Gdaňsk

Webkamera Gdaňsk

Koukněte na město Gdansk a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled otočné webové kamery na Staré město se středověkou bránou Gdaňsk.

Náhledový obrázek webkamery Gdansk - letiště Lech Wałęsa

Webkamera Gdansk - letiště Lech Wałęsa

Koukněte na město Gdansk a jeho okolí webkamerou ONLINE. Různé záběry z webových kamer z letiště ve městě Gdansk v Polsku.

Náhledový obrázek webkamery Gdaňsk - Motlawa

Webkamera Gdaňsk - Motlawa

Koukněte na město Gdansk a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled otočné webové kamery na most přes řeku Motlawa v polském městě Gdaňsk.

Náhledový obrázek webkamery Gdansk - pláž

Webkamera Gdansk - pláž

Koukněte na město Gdansk a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery s výhledem na molo a pláž v Gdaňském zálivu v polském městě Gdaňsk.

Náhledový obrázek webkamery Gdynia

Webkamera Gdynia

Koukněte na město Gdynia a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled panoramatické webové kamery s výhledem na městskou pláž a přístav - Marina Gdynia v polské obci Gdynia.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.