Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

8 webkamer - Varmijsko-mazurské vojvodství

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Varmijsko-mazurské vojvodství - Polsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Polsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře,  na návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Polská republika, která sousedí s Českou republikou, patří k zemím kulturně nejbližším Česku. Dále je pak Polsko sousedem Slovenska, Německa, Ukrajiny, Běloruska, Litvy a Ruska. Hlavním městem je Varšava, která byla v roce 1944 srovnána se zemí a znovu vystavěna. Polsko je známé jako země katolíků. Ze severu má Polsko přístup k Baltskému moři. Povrch Polska je převážně rovinatý s velkým množstvím jezer.

     Na své si zde přijdou lidé, kteří vyhledávají aktivní dovolenou. Turisticky nejnavštěvovanějšími horami jsou v Polsku Vysoké Tatry, které ročně navštíví přes 3,3 milionu návštěvníků. Nejvyšší horou Tater a zároveň celého Polska jsou Rysy vysoké 2503m. Dalšími hojně navštěvovanými horami jsou Krkonoše. Pro pobyt u moře nabízí Polsko velké množství ubytování přímo u pobřeží Baltu. Pro někoho je Baltské moře studené, ale je to nejbližší moře pro turisty z Čech a jako hlavní výhoda jsou nízké ceny a písečné pláže.

     Na dovolené v Polsku si přijdou na své i milovníci kultury. Největší a nejcennější památky se dochovaly v městských střediscích se staletými tradicemi, jako jsou Krakov, Gdaňsk, Poznaň a Wroclaw. Jedním z nejdůležitějších turistických center s mnoha památkami je Krakov, který byl do 16. století hlavním městem Polského království a patří mezi 15 nejkrásnějších a nejvyhledávanějších měst v Evropě. Staré město je na seznamu památek UNESCO. Historické památky jako např. gotická katedrála, hrad Wawel nebo tržnice Sukiennica by měl navštívit každý turista, který projíždí Polskem.

     Gdaňsk leží na severu Polska u Baltického moře a jedná se o druhý největší přístav v Polsku s největším cihlovým církevním chrámem na světě. Na jihovýchod od města se nachází hrad Malbork (13 – 15. století). Jedná se o jednu z největších gotických pevností na světě a je tudíž také častým cílem turistů. Další známé město Poznaň je romantické město zamilovaných s mnoha barokními a renesančními architektonickými památkami.

     Na dovolené byste neměli zapomenout na Vratislav, kterou navštíví ročně tři miliony turistů a jejichž počet se zvyšuje i díky zvláštní turistické atrakci v podobě malých, kovových trpaslíků, kterým se zde říká Krasnale. V ulicích centra jich můžete vidět několik set.

     Čenstochová je v Polsku za hlavní duchovní centrum katolíků a současně je to jedno z nejvýznamnějších poutních míst Evropy.

      Polsko je země, která má co nabídnout pro prožití nádherné dovolené – úžasná města, historické památky, vysoké hory, moře, špičkové termály, možnost dovolené na hausbótu a pro děti zábavné parky. K tomu přijatelné ceny a také to, že Poláci mají Čechy upřímně rádi.

Výpis webkamer - Varmijsko-mazurské vojvodství

Náhledový obrázek webkamery čápi PASŁĘK - Bocianie gniazdo online

Webkamera čápi PASŁĘK - Bocianie gniazdo online

Sledujte webkamerou čápy hnízdící v obci PASŁĘK (gniazdo bociana na zywo PASŁĘK). Online webová kamera zachycuje čapí hnízdo v polském městě PASŁĘK Díky kameře můžete v kteroukoli denní dobu pozorovat každý okamžik života v čapím hnízdě PASŁĘK.…

Náhledový obrázek webkamery čápi Świętajno - Bocianie gniazdo

Webkamera čápi Świętajno - Bocianie gniazdo

Sledujte webkamerou čápy hnízdící v obci Świętajno (gniazdo bociana na zywo Świętajno). Online webová kamera zachycuje čapí hnízdo v polském městě Świętajno. Díky kameře můžete v kteroukoli denní dobu pozorovat každý okamžik života v čapím hnízdě…

Náhledový obrázek webkamery Lidzbark

Webkamera Lidzbark

Koukněte na město Lidzbark a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na krajinu v okolí Lidzbarskieho jezera. Polsko.

Náhledový obrázek webkamery Mikołajki

Webkamera Mikołajki

Koukněte na město Mikołajki a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery s výhledem na jezero Mikołajskie v polské obci Mikołajki. Ráj pro milovníky vodních sportů - plachtění.

Náhledový obrázek webkamery Mrągowo

Webkamera Mrągowo

Koukněte na město Mrągowo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery s výhledem na molo v polském městě Mrągowo.

Náhledový obrázek webkamery Olsztyn

Webkamera Olsztyn

Koukněte na město Olsztyn a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled panoramatické webové kamery z radniční věže vám umožní prohlížet si město Olsztyn v rozsahu 180 ° v HD obrazu, který zahrnuje centrum a staré město.

Náhledový obrázek webkamery Rybno

Webkamera Rybno

Koukněte na město Rybno a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery s výhledem lyžařské středisko Rybno ski.

Náhledový obrázek webkamery Wilkasy

Webkamera Wilkasy

Koukněte na město Wilkasy a jeho okolí webkamerou ONLINE. Online pohled webové kamery s výhledem na přístav u jezera Niegocin v polské obci Wilkasy.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.