Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

71 webkamer - Štýrsko

     Mapa se zobrazením webových kamer v regionu Štýrsko - Rakousko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí, dopravě nebo jednotlivé pohledy z měst a krajiny...

     Plánujete letní nebo zimní dovolenou v Rakousku? Sledujte kamery. Díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc své vysněné dovolené. Chystáte se na lyže? Sledujte sněhové podmínky díky kamerám ze skiareálů - Kitzbühel, Dachstein West, Ski Amadé… a hned budete vědět, kam vyrazit. Vychutnejte si horskou krajinu v létě a obdivujte jedinečná panoramata Alp z hřebenů hor.

     Nejste si jisti, jaké bude počasí? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Rakousko a hned budete vědět, jestli je to na koupání, nebo na výlety po památkách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)    

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v rakouském regionu Štýrsko. Klikněte v horním menu na odkaz - přidat webkameru.

 

     Rakousko je vnitrozemská země ve střední Evropě, která sousedí celkem s osmi státy. Kostru Rakouska tvoří Alpy a dopravní osu řeka Dunaj. Rakousko je federativní republika tvořená devíti spolkovými zeměmi. Hlavním městem je Vídeň. Vídeň je jedna z top metropolí Evropy, která stojí za návštěvu. Je to město hudebních skladatelů, jako jsou Johann Strauss, Beethoven nebo Schubert. Vídeň je známá také pro svá muzea, architektonické památky a mnoho kaváren a restaurací, které nabízejí to nejlepší z rakouských specialit. Z památek zmíníme například Zámek Schönbrunn, nejznámější turistickou atrakci ve Vídni, Stephansdom a Prater, park s více než 250 atrakcemi, který můžou milovníci adrenalinu navštívit.

     Rakousko je velmi hornatá země a Alpy s nejvyšší horou Grossglockner (3797 m) zaujímají asi 60 % z celkové plochy. Rakouskem protéká druhá největší řeka Evropy – Dunaj. Dalšími velkými řekami jsou Inn, Salzach, Enns, Müra a Dráva.

     Rakousko v létě, v zimě, s rodinou, s přáteli nebo jednotlivě, vždy budete z dovolené v Rakousku určitě nadšeni. V zimě žije Rakousko národním sportem a to lyžováním. V žádné jiné zemi nesouvisí lyžařský sport, jak vrcholový tak i rekreační, tolik s každodenním životem obyvatel jako v Rakousku. Lyžařskou sezónu prodlužuje několik lyžařských areálů na ledovcích.

     Rakousko není jen královstvím pro zimní dovolenou, ale rychle se stalo vyhledávanou destinací i v létě. Pro cyklisty je zde velké množství cyklostezek vedoucích jak horskými průsmyky, tak nejen pro rodiny s dětmi po rovině okolo průzračných jezer. Pro Rakousko je cestovní ruch velmi důležitý. Snaží se turistům nabízet zajímavé a lákavé možnosti. Například je zde možné si koupit letní zážitkové karty, které se vztahují na lanovky, koupaliště, muzea, zámky, dětské parky a podobně. Pro rodiny s dětmi nabízí ideální dovolenou. Karta bývá pro děti do 15 let zdarma. Pro pěší turistiku má vybudovanou síť turistických tras, které navazují na konečné stanice lanovek a tak jsou dostupné i pro starší lidi nebo malé děti. Dále v létě se zde nabízí možnost koupání v průzračně čistých jezerech, návštěva lázní nebo krásných měst a zámků. Pro děti je to země s pohádkovými hřišti a parky téměř na každém kroku.

     V Rakousku se nacházejí jedny z nejdelších evropských vodopádů, Krimmelské vodopády. Vodopády měří celkem 380 metrů a jsou turisty velmi vyhledávané a navštěvované. U města Hallstatt je zase možné navštívit Obří ledovou jeskyni s nádhernými zamrzlými vodopády.

     Nesmíme zapomenout ani na tradiční rakouskou kuchyni, kde nejznámější specialitou jsou asi Mozartovy koule (čokoládové bonbony) nebo limonáda Almdudler, vyráběná tradičně z alpských bylin. Na dovolené v Rakousku by byla chyba neochutnat domácí tyrolské sýry. Zapomenout nesmíme samozřejmě na světoznámý Schnitzel – vídeňský telecí řízek.

Výpis webkamer - Štýrsko

Náhledový obrázek webkamery Aflenz Kurort,

Webkamera Aflenz Kurort,

Koukněte na město Aflenz Kurort a jeho okolí webkamerou ONLINE. Nabízíme vám pohled webkamery na jedno z Rakouských lyžařských středisek.

Náhledový obrázek webkamery Allerheiligen im Mürztal 2

Webkamera Allerheiligen im Mürztal 2

Koukněte na město Allerheiligen im Mürztal a jeho okolí webkamerou ONLINE. Náhled webkamery na obec Allerheiligen im Mürztal. Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Bad Mitterndorf - Grimming Therme

Webkamera Bad Mitterndorf - Grimming Therme

Koukněte na město Bad Mitterndorf a jeho okolí webkamerou ONLINE. Náhled webkamery na horskou krajinu. Bad Mitterndorf, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Bruck an der Mur

Webkamera Bruck an der Mur

Koukněte na město Bruck an der Mur a jeho okolí webkamerou ONLINE. Náhled webkamery na dopravní situaci. S06, bei Knoten Bruck a. d. Mur, Blickrichtung St. Michael - Km 78,07. Bruck an der Mur, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Bruck an der Mur - Km 80,01

Webkamera Bruck an der Mur - Km 80,01

Koukněte na město Bruck an der Mur a jeho okolí webkamerou ONLINE. Náhled webkamery na dopravní situaci. Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Bruck an der Mur 2

Webkamera Bruck an der Mur 2

Koukněte na město Bruck an der Mur a jeho okolí webkamerou ONLINE. Náhled webkamery na dopravní situaci. S35, bei Knoten Bruck a. d. Mur, Blickrichtung Graz - Km 1,90 . Bruck an der Mur, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Dachstein

Webkamera Dachstein

Koukněte na město Dachstein a jeho okolí webkamerou ONLINE. Náhled webkamery na horskou krajinu. Ski - Dachstein, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Dobl

Webkamera Dobl

Koukněte na město Dobl a jeho okolí webkamerou ONLINE. Náhled webkamery na dopravní situaci. A02, bei Anschlussstelle Lieboch, Blickrichtung Klagenfurt - Km 193,02 . Dobl, Rakousko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.