Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

256 webkamer - Tyrolsko

     Mapa se zobrazením webových kamer v regionu Tyrolsko - Rakousko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí, dopravě nebo jednotlivé pohledy z měst a krajiny...

     Plánujete letní nebo zimní dovolenou v Rakousku? Sledujte kamery. Díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc své vysněné dovolené. Chystáte se na lyže? Sledujte sněhové podmínky díky kamerám ze skiareálů - Kitzbühel, Dachstein West, Ski Amadé… a hned budete vědět, kam vyrazit. Vychutnejte si horskou krajinu v létě a obdivujte jedinečná panoramata Alp z hřebenů hor.  

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v rakouském regionu Tyrolsko. Klikněte v horním menu na odkaz - přidat webkameru.

 

     Rakousko je vnitrozemská země ve střední Evropě, která sousedí celkem s osmi státy. Kostru Rakouska tvoří Alpy a dopravní osu řeka Dunaj. Rakousko je federativní republika tvořená devíti spolkovými zeměmi. Hlavním městem je Vídeň. Vídeň je jedna z top metropolí Evropy, která stojí za návštěvu. Je to město hudebních skladatelů, jako jsou Johann Strauss, Beethoven nebo Schubert. Vídeň je známá také pro svá muzea, architektonické památky a mnoho kaváren a restaurací, které nabízejí to nejlepší z rakouských specialit. Z památek zmíníme například Zámek Schönbrunn, nejznámější turistickou atrakci ve Vídni, Stephansdom a Prater, park s více než 250 atrakcemi, který můžou milovníci adrenalinu navštívit.

     Rakousko je velmi hornatá země a Alpy s nejvyšší horou Grossglockner (3797 m) zaujímají asi 60 % z celkové plochy. Rakouskem protéká druhá největší řeka Evropy – Dunaj. Dalšími velkými řekami jsou Inn, Salzach, Enns, Müra a Dráva.

     Rakousko v létě, v zimě, s rodinou, s přáteli nebo jednotlivě, vždy budete z dovolené v Rakousku určitě nadšeni. V zimě žije Rakousko národním sportem a to lyžováním. V žádné jiné zemi nesouvisí lyžařský sport, jak vrcholový tak i rekreační, tolik s každodenním životem obyvatel jako v Rakousku. Lyžařskou sezónu prodlužuje několik lyžařských areálů na ledovcích.

     Rakousko není jen královstvím pro zimní dovolenou, ale rychle se stalo vyhledávanou destinací i v létě. Pro cyklisty je zde velké množství cyklostezek vedoucích jak horskými průsmyky, tak nejen pro rodiny s dětmi po rovině okolo průzračných jezer. Pro Rakousko je cestovní ruch velmi důležitý. Snaží se turistům nabízet zajímavé a lákavé možnosti. Například je zde možné si koupit letní zážitkové karty, které se vztahují na lanovky, koupaliště, muzea, zámky, dětské parky a podobně. Pro rodiny s dětmi nabízí ideální dovolenou. Karta bývá pro děti do 15 let zdarma. Pro pěší turistiku má vybudovanou síť turistických tras, které navazují na konečné stanice lanovek a tak jsou dostupné i pro starší lidi nebo malé děti. Dále v létě se zde nabízí možnost koupání v průzračně čistých jezerech, návštěva lázní nebo krásných měst a zámků. Pro děti je to země s pohádkovými hřišti a parky téměř na každém kroku.

     V Rakousku se nacházejí jedny z nejdelších evropských vodopádů, Krimmelské vodopády. Vodopády měří celkem 380 metrů a jsou turisty velmi vyhledávané a navštěvované. U města Hallstatt je zase možné navštívit Obří ledovou jeskyni s nádhernými zamrzlými vodopády.

     Nesmíme zapomenout ani na tradiční rakouskou kuchyni, kde nejznámější specialitou jsou asi Mozartovy koule (čokoládové bonbony) nebo limonáda Almdudler, vyráběná tradičně z alpských bylin. Na dovolené v Rakousku by byla chyba neochutnat domácí tyrolské sýry. Zapomenout nesmíme samozřejmě na světoznámý Schnitzel – vídeňský telecí řízek.

Výpis webkamer - Tyrolsko

Náhledový obrázek webkamery Achenkirch 2

Webkamera Achenkirch 2

Koukněte na město Achenkirch a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje lyžařský areál. Achenkirch, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Alpbach - Hornlift 2000

Webkamera Alpbach - Hornlift 2000

Koukněte na město Alpbach a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje lyžařský areál. Alpbach - Hornlift 2000, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Alpbach 2

Webkamera Alpbach 2

Koukněte na město Alpbach a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje lyžařský areál. Alpbach, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Ampass

Webkamera Ampass

Koukněte na město Ampass a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje dopravní situaci. A12, bei Anschlussstelle Hall in Tirol, Blickrichtung Innsbruck - Km 72,22 . Ampass, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Ampass - Km 72,44

Webkamera Ampass - Km 72,44

Koukněte na město Ampass a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje parkoviště. Ampass, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Ampass 2

Webkamera Ampass 2

Koukněte na město Ampass a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje dopravní situaci. A12, bei Anschlussstelle Hall in Tirol West, Blickrichtung Kiefersfelden A / D - Km 71,00. Ampass, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Axamer Lizum - Panoramarestaurant Hoadl-Haus

Webkamera Axamer Lizum - Panoramarestaurant Hoadl-Haus

Koukněte na město Axamer Lizum a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje horský hotel. Axamer Lizum, Rakousko.

Náhledový obrázek webkamery Berwang - Sonnalmbahn

Webkamera Berwang - Sonnalmbahn

Koukněte na město Berwang a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje lyžařský aerál. Berwang - Sonnalmbahn, Rakousko.

Webkamery Achenkirch, Webkamery Alpbach, Webkamery Ampass, Webkamery Axamer Lizum, Webkamery Berwang, Webkamery Biberwier, Webkamery Brandenberg, Webkamery Brennbichl, Webkamery Brixen im Thale, Webkamery Brixlegg, Webkamery Dirschenbach, Webkamery Ehrwald, Webkamery Elbigenalp, Webkamery Ellmau, Webkamery Endach, Webkamery Felbertauern, Webkamery Fendels, Webkamery Fieberbrunn, Webkamery Finkenberg, Webkamery Fiss, Webkamery Fritzens, Webkamery Fulpmes, Webkamery Galtür, Webkamery Gattern, Webkamery Gerlos, Webkamery Gerlosberg, Webkamery Going am Wilden Kaiser, Webkamery Grän Haldensee, Webkamery Gries am Brenner, Webkamery Gschnallenhof, Webkamery Haiming, Webkamery Hall in Tirol, Webkamery Hintertux, Webkamery Hochfilzen, Webkamery Hochfügen, Webkamery Hochsölden, Webkamery Hopfgarten im Brixental, Webkamery Imst, Webkamery Imsterau, Webkamery Innsbruck, Webkamery Ischgl, Webkamery Jenbach, Webkamery Jerzens, Webkamery Jochberg, Webkamery Jungholz, Webkamery Kals, Webkamery Kappl, Webkamery Kartitsch, Webkamery Kaunertal , Webkamery Kirchberg in Tirol, Webkamery Kitzbühel, Webkamery Kössen, Webkamery Kronburg, Webkamery Kufstein, Webkamery Kundl, Webkamery Längenfeld, Webkamery Langkampfen, Webkamery Lermoos, Webkamery Leutasch, Webkamery Lienz, Webkamery Mariahilf, Webkamery Martinsbühel, Webkamery Matrei in Osttirol, Webkamery Matreiwald, Webkamery Maurach, Webkamery Mayrhofen, Webkamery Mieders, Webkamery Mösern, Webkamery Münster, Webkamery Mutters, Webkamery Natters, Webkamery Neustift , Webkamery Neustift im Stubaital, Webkamery Niederau , Webkamery Nößlach , Webkamery Obergurgl, Webkamery Obernberg am Brenner, Webkamery Obsteig, Webkamery Oetz, Webkamery Padaun , Webkamery Palinkopf, Webkamery Pass-Thurn, Webkamery Pertisau, Webkamery Pillberg, Webkamery Prägraten, Webkamery Radfeld, Webkamery Raitis , Webkamery Ramsau im Zillertal, Webkamery Reith bei Seefeld, Webkamery Reith im Alpbachtal, Webkamery Rohrberg , Webkamery Sankt Gertraudi , Webkamery Scharnitz, Webkamery Schattwald, Webkamery Schönberg im Stubaital, Webkamery Schönwies, Webkamery Schwendau, Webkamery Seefeld in Tirol, Webkamery Serfaus, Webkamery Silz, Webkamery Sölden, Webkamery Söll, Webkamery Sparchen , Webkamery St. Anton am Arlberg, Webkamery St. Johann in Tirol, Webkamery St. Leonhard im Pitztal, Webkamery St. Ulrich am Pillersee, Webkamery St. Veit in Defereggen, Webkamery Stafflach , Webkamery Starkenbach , Webkamery Statz , Webkamery Steinach am Brenner, Webkamery Stockach , Webkamery Tannheim, Webkamery Tassenbach, Webkamery Telfs, Webkamery Thierberg, Webkamery Vill, Webkamery Völs, Webkamery Vomp, Webkamery Waidring, Webkamery Walchsee, Webkamery Waldwirt, Webkamery Wanglspitz, Webkamery Warth, Webkamery Wattens, Webkamery Weer, Webkamery Weerberg, Webkamery Westendorf, Webkamery Wiesing, Webkamery Wildschoenau , Webkamery Wörgl, Webkamery Zell am Ziller, Webkamery Zettersfeld, Webkamery Zirl
Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.