Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Alonnisos

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Alonnisos - Řecko . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Řecko a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Alonnisos. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Řecko.

Výpis webkamer - Alonnisos

Náhledový obrázek webkamery Alonnisos - Patitiri

Webkamera Alonnisos - Patitiri

Sledujte webkamerou přímořské městečko Patitiri a okolí online. Pohled webové kamery na přístav v letovisku Patitiri na ostrově Alonnisos. Alonnisos je ostrov v Egejském moři, který patří do souostroví Severních Sporad a je součástí…

Náhledový obrázek webkamery Patitiri - Alonnisos

Webkamera Patitiri - Alonnisos

Webkamerou ONLINE koukněte na město Patitiri a jeho okolí. Pohled webové kamery na přístav hlavního města Patitiri na řeckém ostrově Alonnisos.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.