Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

3 webkamery - Jónské ostrovy

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Jónské ostrovy - Řecko . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Řecko a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Jónské ostrovy. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Řecko.

Výpis webkamer - Jónské ostrovy

Náhledový obrázek webkamery Gaios

Webkamera Gaios

Podívejte se vesnici Gaios a její přístav webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na přístav - Gaios. Městečko Gaios je hlavním přístavem  na nejmenším ze sedmi hlavních Jónských ostrovův na Paxosu. Gaios se nachází na východním pobřeží…

Náhledový obrázek webkamery Sivota - Lefkada

Webkamera Sivota - Lefkada

Webkamerou ONLINE koukněte na městečko Sivota a jeho okolí. Pohled webové kamery na zátoku řeckého letoviska Sivota. Letovisko Sivota se nachází na ostrově Lefkada. Dominantou rybářského městečka Sivota je malebný přístav.

Náhledový obrázek webkamery Vathy

Webkamera Vathy

Webkamerou ONLINE koukněte na město Vathy na ostrově Ithaca. Pohled webové kamery na přístav města Vathy. Vathy (někdy Vathi) je největší městečko na řeckém Jónském ostrově Ithaca.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.