Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

1 webkamera - Kythira

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Kythira - Řecko . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Řecko a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Kythira. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Řecko.

Výpis webkamer - Kythira

Náhledový obrázek webkamery Kapsali - Kythira

Webkamera Kapsali - Kythira

Podívejte se na vesnici Kapsali a její pláž webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na pobřeží v Kapsali na ostrově Kythira. V Kapsali je jedna z nejoblíbenějších pláží na ostrově Kythira lemovaná restauracemi a kavárnami.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.