Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

1 webkamera - Středoslovinský region

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Středoslovinský region - Slovinsko . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Slovinsko a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Středoslovinský region. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Slovinsko.

Výpis webkamer - Středoslovinský region

Náhledový obrázek webkamery Lublaň

Webkamera Lublaň

Sledujte webkamerou letištní plochu v hlavním městě Slovinska - Lublaň. Záběry z několika webových kamer na hlavním letišti v Lublaňi ve Slovinsku.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.