Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

14 webkamer - Andalusie

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Andalusie - Španělsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou ve Španělsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Španělsko, oficiálně Španělské království, se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáry. Baleáry ve Středozemním moři jsou velmi vyhledávanou turistickou destinací pro dovolenou a tvoří je malebné ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Na Menorce jsou nádherné pláže, které jsou často označované za nejhezčí ve Španělsku. Z Kanárských ostrovů jsou nejznámější ostrovy Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventura. Kanárské ostrovy můžete poznávat díky příznivému podnebí celý rok.

     Největším turistickým lákadlem této země jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země nabízí. Moře má ve Španělsku v letních měsících příjemných 26 °C a nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je také rájem poznávacích zájezdů a eurovíkendů, z měst turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona. Madrid je sice hlavním městem, ale pro turisty hledající moře a slunce jsou ovšem důležitější města Barcelona, Valencie a Malaga. V Barceloně můžete vidět známé stavby od architekta Gaudího.

     Nejvyšší horou Španělska je Pico de Teide 3 718 m. Významné řeky jsou Tejo, Ebro, Duero a Guadiana.

   Španělé jsou horkokrevní a temperamentní národ a typický je pro ně tanec Flamenco. Španělsko žije, co se sportu týká, fotbalem a koná se zde nejprestižnější fotbalové utkání - mezi Realem Madrid a Barcelonou, jedná se zde o největší sportovní akcí vůbec.

     Španělsko díky svému stálému počasí je jeden z nejlepších cílů pro dovolenou. Španělsko je skvěle dostupné hlavně letecky, na pevninu se můžete vydat také ale autem nebo autobusem. Na španělské pevnině je nejvíce oblíbená Costa Brava se svými letovisky Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a dalšími. Na jih Španělska se létá do Andalusie. Jednotlivá pobřeží Andalusie se jmenují Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Tropical a Costa de Almería. Nejoblíbenější letoviska jsou Benalmádena, Torremolinos, Marbella a Roquetas de Mar.

     Pro dovolenou s dětmi místo pevniny raději volte ostrovy, jelikož jsou na dovolenou s dětmi lépe uzpůsobeny. Na ostrovech se děti mohou také vydovádět v zábavních parcích. Z kontinentálního Španělska se zaměřte raději na jeho sever, hlavně na pobřeží Costa Brava. Mallorca, Ibiza a Costa Brava mají krásně čisté písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.

Výpis webkamer - Andalusie

Náhledový obrázek webkamery Almeria - Aeroclub Vera

Webkamera Almeria - Aeroclub Vera

Koukněte na město Almeria a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na letiště. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Benalmadena

Webkamera Benalmadena

Koukněte na město Benalmadena a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na pláž Benalmadena ve Španělsku.

Náhledový obrázek webkamery Benalmadena - Arroyo de la Miel

Webkamera Benalmadena - Arroyo de la Miel

Koukněte na město Benalmadena a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na město Benalmadena. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Cabo de Gata - Park Natural Cabo de Gata

Webkamera Cabo de Gata - Park Natural Cabo de Gata

Koukněte na město Cabo de Gata a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na přírodní park Natural Cabo de Gata. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Calar Alto

Webkamera Calar Alto

Koukněte na město Calar Alto a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na observatoř Calar Alto ve Španělsku.

Náhledový obrázek webkamery Isla Canela

Webkamera Isla Canela

Koukněte na město Isla Canela a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž v Isla Canela. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Malaga - Guadalhorce Golf

Webkamera Malaga - Guadalhorce Golf

Koukněte na město Malaga a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na golfové hřiště. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery MalagaPlaya La Malagueta

Webkamera MalagaPlaya La Malagueta

Koukněte na město Malaga a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž Playa La Malagueta z hotelu Gran Hotel Miramar ve Španělsku. X

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.