Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

7 webkamer - Aragónie

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Aragónie - Španělsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou ve Španělsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Španělsko, oficiálně Španělské království, se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáry. Baleáry ve Středozemním moři jsou velmi vyhledávanou turistickou destinací pro dovolenou a tvoří je malebné ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Na Menorce jsou nádherné pláže, které jsou často označované za nejhezčí ve Španělsku. Z Kanárských ostrovů jsou nejznámější ostrovy Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventura. Kanárské ostrovy můžete poznávat díky příznivému podnebí celý rok.

     Největším turistickým lákadlem této země jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země nabízí. Moře má ve Španělsku v letních měsících příjemných 26 °C a nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je také rájem poznávacích zájezdů a eurovíkendů, z měst turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona. Madrid je sice hlavním městem, ale pro turisty hledající moře a slunce jsou ovšem důležitější města Barcelona, Valencie a Malaga. V Barceloně můžete vidět známé stavby od architekta Gaudího.

     Nejvyšší horou Španělska je Pico de Teide 3 718 m. Významné řeky jsou Tejo, Ebro, Duero a Guadiana.

   Španělé jsou horkokrevní a temperamentní národ a typický je pro ně tanec Flamenco. Španělsko žije, co se sportu týká, fotbalem a koná se zde nejprestižnější fotbalové utkání - mezi Realem Madrid a Barcelonou, jedná se zde o největší sportovní akcí vůbec.

     Španělsko díky svému stálému počasí je jeden z nejlepších cílů pro dovolenou. Španělsko je skvěle dostupné hlavně letecky, na pevninu se můžete vydat také ale autem nebo autobusem. Na španělské pevnině je nejvíce oblíbená Costa Brava se svými letovisky Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a dalšími. Na jih Španělska se létá do Andalusie. Jednotlivá pobřeží Andalusie se jmenují Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Tropical a Costa de Almería. Nejoblíbenější letoviska jsou Benalmádena, Torremolinos, Marbella a Roquetas de Mar.

     Pro dovolenou s dětmi místo pevniny raději volte ostrovy, jelikož jsou na dovolenou s dětmi lépe uzpůsobeny. Na ostrovech se děti mohou také vydovádět v zábavních parcích. Z kontinentálního Španělska se zaměřte raději na jeho sever, hlavně na pobřeží Costa Brava. Mallorca, Ibiza a Costa Brava mají krásně čisté písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.

Výpis webkamer - Aragónie

Náhledový obrázek webkamery Camarena de la Sierra - Javalambre Cota

Webkamera Camarena de la Sierra - Javalambre Cota

Koukněte na město Camarena de la Sierra a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na Javalambre Cota 1.650 m. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Candanchú - Aysa

Webkamera Candanchú - Aysa

Koukněte na město Candanchú a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na nádhernou hoskou krajinu. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Cerler

Webkamera Cerler

Koukněte na město Cerler a jeho okolí webkamerou ONLINE. Další pohled webkamery na lyžařský areál. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Cerler - Cota 2.000

Webkamera Cerler - Cota 2.000

Koukněte na město Cerler a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na lyžařský areál. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Formigal - Anayet 2

Webkamera Formigal - Anayet 2

Koukněte na město Formigal a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na lyžařský areál. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Formigal - Garmet

Webkamera Formigal - Garmet

Koukněte na město Formigal a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na lyžařský areál. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Zaragoza - Plaza del Pilar

Webkamera Zaragoza - Plaza del Pilar

Koukněte na město Zaragoza a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na náměstí Plaza del Pilar s bazilikou del Pilar v Zaragoze. Španělsko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.