Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

15 webkamer - Asturie

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Asturie - Španělsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou ve Španělsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Španělsko, oficiálně Španělské království, se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáry. Baleáry ve Středozemním moři jsou velmi vyhledávanou turistickou destinací pro dovolenou a tvoří je malebné ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Na Menorce jsou nádherné pláže, které jsou často označované za nejhezčí ve Španělsku. Z Kanárských ostrovů jsou nejznámější ostrovy Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventura. Kanárské ostrovy můžete poznávat díky příznivému podnebí celý rok.

     Největším turistickým lákadlem této země jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země nabízí. Moře má ve Španělsku v letních měsících příjemných 26 °C a nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je také rájem poznávacích zájezdů a eurovíkendů, z měst turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona. Madrid je sice hlavním městem, ale pro turisty hledající moře a slunce jsou ovšem důležitější města Barcelona, Valencie a Malaga. V Barceloně můžete vidět známé stavby od architekta Gaudího.

     Nejvyšší horou Španělska je Pico de Teide 3 718 m. Významné řeky jsou Tejo, Ebro, Duero a Guadiana.

   Španělé jsou horkokrevní a temperamentní národ a typický je pro ně tanec Flamenco. Španělsko žije, co se sportu týká, fotbalem a koná se zde nejprestižnější fotbalové utkání - mezi Realem Madrid a Barcelonou, jedná se zde o největší sportovní akcí vůbec.

     Španělsko díky svému stálému počasí je jeden z nejlepších cílů pro dovolenou. Španělsko je skvěle dostupné hlavně letecky, na pevninu se můžete vydat také ale autem nebo autobusem. Na španělské pevnině je nejvíce oblíbená Costa Brava se svými letovisky Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a dalšími. Na jih Španělska se létá do Andalusie. Jednotlivá pobřeží Andalusie se jmenují Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Tropical a Costa de Almería. Nejoblíbenější letoviska jsou Benalmádena, Torremolinos, Marbella a Roquetas de Mar.

     Pro dovolenou s dětmi místo pevniny raději volte ostrovy, jelikož jsou na dovolenou s dětmi lépe uzpůsobeny. Na ostrovech se děti mohou také vydovádět v zábavních parcích. Z kontinentálního Španělska se zaměřte raději na jeho sever, hlavně na pobřeží Costa Brava. Mallorca, Ibiza a Costa Brava mají krásně čisté písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.

Výpis webkamer - Asturie

Náhledový obrázek webkamery Arcos de la Frontera

Webkamera Arcos de la Frontera

Koukněte na město Arcos de la Frontera a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery z Parador de Arcos de La Frontera. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Barbate - del Carmen

Webkamera Barbate - del Carmen

Koukněte na město Barbate a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na pláž. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Cádiz - Pláž Santa María del Mar

Webkamera Cádiz - Pláž Santa María del Mar

Koukněte na město Cádiz a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž Santa María del Mar v městečku Cádiz. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Chiclana de la Frontera - Pláž de la Barrosa

Webkamera Chiclana de la Frontera - Pláž de la Barrosa

Koukněte na město Chiclana de la Frontera a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž de la Barrosa v městečku Chiclana de la Frontera ve Španělsku.

Náhledový obrázek webkamery Chiclana de la Frontera - Pláž Sancti Petri

Webkamera Chiclana de la Frontera - Pláž Sancti Petri

Koukněte na město Chiclana de la Frontera a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž Sancti Petri v městečku Chiclana de la Frontera ve Španělsku.

Náhledový obrázek webkamery Conil de la Frontera - Pláž de la Fontanilla

Webkamera Conil de la Frontera - Pláž de la Fontanilla

Koukněte na město Conil de la Frontera a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž de la Fontanilla v městečku Conil de la Frontera ve Španělsku.

Náhledový obrázek webkamery El Bosque

Webkamera El Bosque

Koukněte na město El Bosque a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na město El Bosque . Španělsko. X

Náhledový obrázek webkamery El Puerto de Santa Maria - Playa de las Redes

Webkamera El Puerto de Santa Maria - Playa de las Redes

Koukněte na město El Puerto de Santa Maria a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž de las Redes v městečku El Puerto de Santa Maria ve Španělsku.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.