Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

7 webkamer - Galície

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Galicie - Španělsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou ve Španělsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Španělsko, oficiálně Španělské království, se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáry. Baleáry ve Středozemním moři jsou velmi vyhledávanou turistickou destinací pro dovolenou a tvoří je malebné ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Na Menorce jsou nádherné pláže, které jsou často označované za nejhezčí ve Španělsku. Z Kanárských ostrovů jsou nejznámější ostrovy Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventura. Kanárské ostrovy můžete poznávat díky příznivému podnebí celý rok.

     Největším turistickým lákadlem této země jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země nabízí. Moře má ve Španělsku v letních měsících příjemných 26 °C a nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je také rájem poznávacích zájezdů a eurovíkendů, z měst turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona. Madrid je sice hlavním městem, ale pro turisty hledající moře a slunce jsou ovšem důležitější města Barcelona, Valencie a Malaga. V Barceloně můžete vidět známé stavby od architekta Gaudího.

     Nejvyšší horou Španělska je Pico de Teide 3 718 m. Významné řeky jsou Tejo, Ebro, Duero a Guadiana.

   Španělé jsou horkokrevní a temperamentní národ a typický je pro ně tanec Flamenco. Španělsko žije, co se sportu týká, fotbalem a koná se zde nejprestižnější fotbalové utkání - mezi Realem Madrid a Barcelonou, jedná se zde o největší sportovní akcí vůbec.

     Španělsko díky svému stálému počasí je jeden z nejlepších cílů pro dovolenou. Španělsko je skvěle dostupné hlavně letecky, na pevninu se můžete vydat také ale autem nebo autobusem. Na španělské pevnině je nejvíce oblíbená Costa Brava se svými letovisky Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a dalšími. Na jih Španělska se létá do Andalusie. Jednotlivá pobřeží Andalusie se jmenují Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Tropical a Costa de Almería. Nejoblíbenější letoviska jsou Benalmádena, Torremolinos, Marbella a Roquetas de Mar.

     Pro dovolenou s dětmi místo pevniny raději volte ostrovy, jelikož jsou na dovolenou s dětmi lépe uzpůsobeny. Na ostrovech se děti mohou také vydovádět v zábavních parcích. Z kontinentálního Španělska se zaměřte raději na jeho sever, hlavně na pobřeží Costa Brava. Mallorca, Ibiza a Costa Brava mají krásně čisté písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.

Výpis webkamer - Galície

Náhledový obrázek webkamery Boiro

Webkamera Boiro

Záběry webkamery na přístav Boiro. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Ferrol

Webkamera Ferrol

Koukněte na město Ferrol a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na přístav Ferrol. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Finisterre

Webkamera Finisterre

Koukněte na město Finisterre a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na pláž Playa Langosteira. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Foz - Pláž Praia de La Rapadoira

Webkamera Foz - Pláž Praia de La Rapadoira

Koukněte na letovisko Foz a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webové kamery na pláž Playa de La Rapadoira ze španělského letoviska Foz. Foz je malebné město, které se nachází na pobřeží provincie Lugo v regionu Galicie na severozápadě Španělska.…

Náhledový obrázek webkamery Rianxo

Webkamera Rianxo

Koukněte na město Rianxo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na přístav Rianxo. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Ribadeo

Webkamera Ribadeo

Koukněte na město Ribadeo a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na přístav Ribadeo. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Viveiro

Webkamera Viveiro

Koukněte na město Viveiro a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na nábřeží a most ve Viveiro. Španělsko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.