Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

15 webkamer - Katalánsko

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Katalánsko - Španělsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou ve Španělsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Španělsko, oficiálně Španělské království, se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáry. Baleáry ve Středozemním moři jsou velmi vyhledávanou turistickou destinací pro dovolenou a tvoří je malebné ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Na Menorce jsou nádherné pláže, které jsou často označované za nejhezčí ve Španělsku. Z Kanárských ostrovů jsou nejznámější ostrovy Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventura. Kanárské ostrovy můžete poznávat díky příznivému podnebí celý rok.

     Největším turistickým lákadlem této země jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země nabízí. Moře má ve Španělsku v letních měsících příjemných 26 °C a nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je také rájem poznávacích zájezdů a eurovíkendů, z měst turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona. Madrid je sice hlavním městem, ale pro turisty hledající moře a slunce jsou ovšem důležitější města Barcelona, Valencie a Malaga. V Barceloně můžete vidět známé stavby od architekta Gaudího.

     Nejvyšší horou Španělska je Pico de Teide 3 718 m. Významné řeky jsou Tejo, Ebro, Duero a Guadiana.

   Španělé jsou horkokrevní a temperamentní národ a typický je pro ně tanec Flamenco. Španělsko žije, co se sportu týká, fotbalem a koná se zde nejprestižnější fotbalové utkání - mezi Realem Madrid a Barcelonou, jedná se zde o největší sportovní akcí vůbec.

     Španělsko díky svému stálému počasí je jeden z nejlepších cílů pro dovolenou. Španělsko je skvěle dostupné hlavně letecky, na pevninu se můžete vydat také ale autem nebo autobusem. Na španělské pevnině je nejvíce oblíbená Costa Brava se svými letovisky Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a dalšími. Na jih Španělska se létá do Andalusie. Jednotlivá pobřeží Andalusie se jmenují Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Tropical a Costa de Almería. Nejoblíbenější letoviska jsou Benalmádena, Torremolinos, Marbella a Roquetas de Mar.

     Pro dovolenou s dětmi místo pevniny raději volte ostrovy, jelikož jsou na dovolenou s dětmi lépe uzpůsobeny. Na ostrovech se děti mohou také vydovádět v zábavních parcích. Z kontinentálního Španělska se zaměřte raději na jeho sever, hlavně na pobřeží Costa Brava. Mallorca, Ibiza a Costa Brava mají krásně čisté písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.

Výpis webkamer - Katalánsko

Náhledový obrázek webkamery Barcellona - pláž Passeig del Mare Nostrum

Webkamera Barcellona - pláž Passeig del Mare Nostrum

Koukněte na město Barcellona a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na pláž Passeig del Mare Nostrum v Barceloně    

Náhledový obrázek webkamery Barcelona

Webkamera Barcelona

Koukněte na město Barcellona a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na pláž v Barceloně. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Barcelona - Barceloneta

Webkamera Barcelona - Barceloneta

Koukněte na město Barcellona a jeho okolí webkamerou ONLINE. Výhled webkamery na pláž podél Passeig del Mare Nostrum v Barceloně. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Barcelona - přístav Vell

Webkamera Barcelona - přístav Vell

Koukněte na město Barcellona a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na přístav Vell v Barceloně.

Náhledový obrázek webkamery Barcelona - Sagrada Familia

Webkamera Barcelona - Sagrada Familia

Koukněte na město Barcellona a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na Sagrada Familia v Barceloně. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Barcelona - Sant Sebastià pláž

Webkamera Barcelona - Sant Sebastià pláž

Koukněte na město Barcellona a jeho okolí webkamerou ONLINE. Výhled webkamery na pláž Sant Sebastià v Barceloně ve Španělsku.

Náhledový obrázek webkamery Barcelona - Španělsko

Webkamera Barcelona - Španělsko

Koukněte na pláže města Barcelona webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery z hotelu W Barcelona na pláže a zátoku v Barceloně. Sledujte kamerou aktuální počasí u moře.

Náhledový obrázek webkamery Calella

Webkamera Calella

Koukněte na letovisko Calella de Palafrugell a jeho okolí webkamerou ONLINE. Výhled webové kamery na pláž v Calella na pobřeží Costa Brava ve Španělsku. Španělské letovisko Calella je hlavním střediskem oblasti Costa Brava. Letovisko…

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.