Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

7 webkamer - Madrid

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Madrid - Španělsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou ve Španělsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Španělsko, oficiálně Španělské království, se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáry. Baleáry ve Středozemním moři jsou velmi vyhledávanou turistickou destinací pro dovolenou a tvoří je malebné ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Na Menorce jsou nádherné pláže, které jsou často označované za nejhezčí ve Španělsku. Z Kanárských ostrovů jsou nejznámější ostrovy Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventura. Kanárské ostrovy můžete poznávat díky příznivému podnebí celý rok.

     Největším turistickým lákadlem této země jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země nabízí. Moře má ve Španělsku v letních měsících příjemných 26 °C a nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je také rájem poznávacích zájezdů a eurovíkendů, z měst turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona. Madrid je sice hlavním městem, ale pro turisty hledající moře a slunce jsou ovšem důležitější města Barcelona, Valencie a Malaga. V Barceloně můžete vidět známé stavby od architekta Gaudího.

     Nejvyšší horou Španělska je Pico de Teide 3 718 m. Významné řeky jsou Tejo, Ebro, Duero a Guadiana.

   Španělé jsou horkokrevní a temperamentní národ a typický je pro ně tanec Flamenco. Španělsko žije, co se sportu týká, fotbalem a koná se zde nejprestižnější fotbalové utkání - mezi Realem Madrid a Barcelonou, jedná se zde o největší sportovní akcí vůbec.

     Španělsko díky svému stálému počasí je jeden z nejlepších cílů pro dovolenou. Španělsko je skvěle dostupné hlavně letecky, na pevninu se můžete vydat také ale autem nebo autobusem. Na španělské pevnině je nejvíce oblíbená Costa Brava se svými letovisky Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a dalšími. Na jih Španělska se létá do Andalusie. Jednotlivá pobřeží Andalusie se jmenují Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Tropical a Costa de Almería. Nejoblíbenější letoviska jsou Benalmádena, Torremolinos, Marbella a Roquetas de Mar.

     Pro dovolenou s dětmi místo pevniny raději volte ostrovy, jelikož jsou na dovolenou s dětmi lépe uzpůsobeny. Na ostrovech se děti mohou také vydovádět v zábavních parcích. Z kontinentálního Španělska se zaměřte raději na jeho sever, hlavně na pobřeží Costa Brava. Mallorca, Ibiza a Costa Brava mají krásně čisté písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.

Výpis webkamer - Madrid

Náhledový obrázek webkamery Cercedilla

Webkamera Cercedilla

Koukněte na město Cercedilla a jeho okolí webkamerou ONLINE. Výhled webkamery na kostel v Cercedilla. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Getafe

Webkamera Getafe

Koukněte na město Getafe a jeho okolí webkamerou ONLINE. Výhled webkamery na město Getafe. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Madrid

Webkamera Madrid

Koukněte na město Madrid a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na nádraží Chamartín a obchodní oblast Cuatro Torres, nejvyšší budovu ve Španělsku s výškou 250 metrů.

Náhledový obrázek webkamery Madrid - budova Metropolis

Webkamera Madrid - budova Metropolis

Koukněte na město Madrid a jeho okolí webkamerou ONLINE. Působivý pohled webkamery na přejezdu Gran Via a Calle de Alcalá

Náhledový obrázek webkamery Madrid - Calle de Alcalá

Webkamera Madrid - Calle de Alcalá

Záběr webkamery na de la Calle de Alcalá s Fuente de Cibeles a Ayuntamiento de Madrid v pozadí

Náhledový obrázek webkamery Madrid - Puerta del Sol

Webkamera Madrid - Puerta del Sol

Koukněte na město Madrid a jeho okolí webkamerou ONLINE. Krásné panorama, které přenáší webkamera na hlavním náměstí v centru Madridu

Náhledový obrázek webkamery Puerta del Sol - Tío Pepe

Webkamera Puerta del Sol - Tío Pepe

Koukněte na město Madrid a jeho okolí webkamerou ONLINE. Nádherný pohled webové kamery na náměstí Puerta del Sol ve čtvrti Sol. V záběru kamery se nachází Tío Pepe. Na náměstí se nachází bod Kilómetro Cero, odkud se měří vzdálenosti všech…

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.