Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

4 webkamery - Murcie

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Murcie - Španělsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou ve Španělsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Španělsko, oficiálně Španělské království, se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáry. Baleáry ve Středozemním moři jsou velmi vyhledávanou turistickou destinací pro dovolenou a tvoří je malebné ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Na Menorce jsou nádherné pláže, které jsou často označované za nejhezčí ve Španělsku. Z Kanárských ostrovů jsou nejznámější ostrovy Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventura. Kanárské ostrovy můžete poznávat díky příznivému podnebí celý rok.

     Největším turistickým lákadlem této země jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země nabízí. Moře má ve Španělsku v letních měsících příjemných 26 °C a nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je také rájem poznávacích zájezdů a eurovíkendů, z měst turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona. Madrid je sice hlavním městem, ale pro turisty hledající moře a slunce jsou ovšem důležitější města Barcelona, Valencie a Malaga. V Barceloně můžete vidět známé stavby od architekta Gaudího.

     Nejvyšší horou Španělska je Pico de Teide 3 718 m. Významné řeky jsou Tejo, Ebro, Duero a Guadiana.

   Španělé jsou horkokrevní a temperamentní národ a typický je pro ně tanec Flamenco. Španělsko žije, co se sportu týká, fotbalem a koná se zde nejprestižnější fotbalové utkání - mezi Realem Madrid a Barcelonou, jedná se zde o největší sportovní akcí vůbec.

     Španělsko díky svému stálému počasí je jeden z nejlepších cílů pro dovolenou. Španělsko je skvěle dostupné hlavně letecky, na pevninu se můžete vydat také ale autem nebo autobusem. Na španělské pevnině je nejvíce oblíbená Costa Brava se svými letovisky Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a dalšími. Na jih Španělska se létá do Andalusie. Jednotlivá pobřeží Andalusie se jmenují Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Tropical a Costa de Almería. Nejoblíbenější letoviska jsou Benalmádena, Torremolinos, Marbella a Roquetas de Mar.

     Pro dovolenou s dětmi místo pevniny raději volte ostrovy, jelikož jsou na dovolenou s dětmi lépe uzpůsobeny. Na ostrovech se děti mohou také vydovádět v zábavních parcích. Z kontinentálního Španělska se zaměřte raději na jeho sever, hlavně na pobřeží Costa Brava. Mallorca, Ibiza a Costa Brava mají krásně čisté písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.

Výpis webkamer - Murcie

Náhledový obrázek webkamery Águilas

Webkamera Águilas

Koukněte na město Águilas a jeho okolí webkamerou ONLINE. Výhled webkamery na přístav Águilas. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Caravaca de la Cruz - Camino de la Vera Cruz

Webkamera Caravaca de la Cruz - Camino de la Vera Cruz

Koukněte na město Caravaca de la Cruz a jeho okolí webkamerou ONLINE. Krásný výhled webkamery na náměstí Plaza del Arco a kostel Salvador, poutní místo

Náhledový obrázek webkamery La Manga del Mar Menor - Cartagena

Webkamera La Manga del Mar Menor - Cartagena

Koukněte na pláž v La Manga del Mar Menor nedaleko Cartagena jehí okolí webkamerou ONLINE. Pohled panoramatické webové kamery na turistické letovisko La Manga. La Manga del Mar Menor je jedinečná přírodní oblast nacházející se v regionu Murcia na…

Náhledový obrázek webkamery Mula - Castello di Los Vélez

Webkamera Mula - Castello di Los Vélez

Koukněte na město Mula a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na staré město Mula a karmelitánský kostel

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.