Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

14 webkamer - Valencie

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Valencie - Španělsko. Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou ve Španělsku? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Španělsko, oficiálně Španělské království, se nachází na Pyrenejském poloostrově a jeho součástí jsou i Kanárské ostrovy a Baleáry. Baleáry ve Středozemním moři jsou velmi vyhledávanou turistickou destinací pro dovolenou a tvoří je malebné ostrovy Mallorca, Menorca, Ibiza a Formentera. Na Menorce jsou nádherné pláže, které jsou často označované za nejhezčí ve Španělsku. Z Kanárských ostrovů jsou nejznámější ostrovy Gran Canarii, Tenerife nebo Fuerteventura. Kanárské ostrovy můžete poznávat díky příznivému podnebí celý rok.

     Největším turistickým lákadlem této země jsou jednoznačně španělské pláže a bezpočet architektonických a kulturních zážitků, které tato země nabízí. Moře má ve Španělsku v letních měsících příjemných 26 °C a nejatraktivnější pevninské riviéry jsou Costa Brava a Andalusie. Španělsko je také rájem poznávacích zájezdů a eurovíkendů, z měst turisty lákají hlavně Madrid a Barcelona. Madrid je sice hlavním městem, ale pro turisty hledající moře a slunce jsou ovšem důležitější města Barcelona, Valencie a Malaga. V Barceloně můžete vidět známé stavby od architekta Gaudího.

     Nejvyšší horou Španělska je Pico de Teide 3 718 m. Významné řeky jsou Tejo, Ebro, Duero a Guadiana.

   Španělé jsou horkokrevní a temperamentní národ a typický je pro ně tanec Flamenco. Španělsko žije, co se sportu týká, fotbalem a koná se zde nejprestižnější fotbalové utkání - mezi Realem Madrid a Barcelonou, jedná se zde o největší sportovní akcí vůbec.

     Španělsko díky svému stálému počasí je jeden z nejlepších cílů pro dovolenou. Španělsko je skvěle dostupné hlavně letecky, na pevninu se můžete vydat také ale autem nebo autobusem. Na španělské pevnině je nejvíce oblíbená Costa Brava se svými letovisky Lloret de Mar, Tossa de Mar, Malgrat de Mar, Blanes a dalšími. Na jih Španělska se létá do Andalusie. Jednotlivá pobřeží Andalusie se jmenují Costa de la Luz, Costa del Sol, Costa Tropical a Costa de Almería. Nejoblíbenější letoviska jsou Benalmádena, Torremolinos, Marbella a Roquetas de Mar.

     Pro dovolenou s dětmi místo pevniny raději volte ostrovy, jelikož jsou na dovolenou s dětmi lépe uzpůsobeny. Na ostrovech se děti mohou také vydovádět v zábavních parcích. Z kontinentálního Španělska se zaměřte raději na jeho sever, hlavně na pobřeží Costa Brava. Mallorca, Ibiza a Costa Brava mají krásně čisté písčité pláže s pozvolným vstupem do moře ideální pro rodiny s dětmi.

Výpis webkamer - Valencie

Náhledový obrázek webkamery Albir - Sierra Helada

Webkamera Albir - Sierra Helada

Koukněte na město Albir a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na město Albir a skály Sierra Helada. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Alcoy

Webkamera Alcoy

Koukněte na město Alcoy a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na náměstí Plaza de España ve španělském městě Alcoy.

Náhledový obrázek webkamery Alicante - pláž de la Almadraba

Webkamera Alicante - pláž de la Almadraba

Koukněte na město Alicante a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na Playa de la Almadraba v Alicante. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Benillup - Serra d'Almudaina

Webkamera Benillup - Serra d'Almudaina

Koukněte na město Benillup a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery z Benillupu směrem k Sierra de Almudaina. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Benillup - Serra de Mariola

Webkamera Benillup - Serra de Mariola

Koukněte na město Benillup a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery z Benillupu západním směrem: Barranco de Caraita a Serra de Mariola. Španělsko.

Náhledový obrázek webkamery Guadalest

Webkamera Guadalest

Koukněte na město Guadalest a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na hrad Guadalest ve Španělsku. Guadalest se nachází na kopci s domy zabudovanými do samotných skal. Poskytuje nádherný výhled na malebné údolí v provincii Alicante na…

Náhledový obrázek webkamery Guardamar del Segura

Webkamera Guardamar del Segura

Koukněte na letovisko Guardamar del Segura a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na pláže v Guardamar del Segura z webové kamery z Hotelu Meridional ve Španělsku.  Guardamar del Segura, často jednoduše nazývané Guardamar,…

Náhledový obrázek webkamery Javea

Webkamera Javea

Koukněte na město Javea a jeho okolí webkamerou ONLINE. Záběry webkamery na město Javea. Španělsko.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.