Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

4 webkamery - Krym

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Krym - Ukrajina . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Ukrajina a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Krym. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Ukrajina.

Výpis webkamer - Krym

Náhledový obrázek webkamery Balaklava

Webkamera Balaklava

Koukněte na město Sevastopol a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na přístavní město Balaklava blízko Sevastopolu na Krymu -Ukrajina.

Náhledový obrázek webkamery Gaspra

Webkamera Gaspra

     Koukněte na město Gaspra a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled živé webové kamery na zámek Vlaštovčí hnízdo ve městě Gaspra v Rusku.      Gaspra je malebné přímořské město, které se nachází na…

Náhledový obrázek webkamery Kerč

Webkamera Kerč

Koukněte na město Kerč a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na park ve městě. Ukrajina

Náhledový obrázek webkamery Kerč - Mitridat

Webkamera Kerč - Mitridat

Koukněte webovou kamerou na přístavní ukrajinské město Kerč. Webová kamera s pohledem na vrch Mitridat v městečku Kerč na poloostrově Krym.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.