Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

9 webkamer - Kyjev

      Chystáte se vyrazit do města Kyjev? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Kyjev a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Kyjev a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - UkrajinaKyjev a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Kyjev nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Ukrajina.

Výpis webkamer - Kyjev

Náhledový obrázek webkamery Kyjev

Webkamera Kyjev

Koukněte na město Kyjev a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na z náměstí a chrám svaté Sofie v hlavním městě Ukrajiny.

Náhledový obrázek webkamery Kyjev - Chrám svatého Michala

Webkamera Kyjev - Chrám svatého Michala

Sledujte online webkamerou z balkonu hotelu Inter Continental Kyjev. Pohled webové kamery směrem na Chrám svatého Michala v Ukrajinském hlavním městě Kyjev.

Náhledový obrázek webkamery Kyjev - Evropské náměstí

Webkamera Kyjev - Evropské náměstí

Koukněte na město Kyjev a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohledy kamer na ulice kolem Evropské náměstí v Kyjevě na Ukrajině.

Náhledový obrázek webkamery Kyjev - město

Webkamera Kyjev - město

Koukněte na město Kyjev a jeho okolí online webkamerou. Pohled webkamery na část Kyjeva  hlavního města Ukrajiny.

Náhledový obrázek webkamery Kyjev - Náměstí Nezávislosti

Webkamera Kyjev - Náměstí Nezávislosti

Sledujte pomocí online webkamer Kyjev. Pohled webových kamer  na náměstí Nezávislosti - Maidan, park Fairy Tale v Ukrajinském hlavním městě Kyjev.

Náhledový obrázek webkamery Kyjev - Shulyavsky most

Webkamera Kyjev - Shulyavsky most

Koukněte webkamerou na most Shulyavsky v Kyjevě. Pohled webových kamery  na aktuální dopravní situaci.

Náhledový obrázek webkamery Kyjev - Ukrajina

Webkamera Kyjev - Ukrajina

Sledujte hlavní město Ukrajiny Kyjev panoramatickou webkamerou. Aktuální záběry webové kamery z Kyjeva hlavního města Ukrajiny.

Náhledový obrázek webkamery Kyjev - Vítězné náměstí

Webkamera Kyjev - Vítězné náměstí

Sledujte online webkamerou Vítězné náměstí v Kyjevě na Ukrajině. Živá webová kamera s pohledem na  jedno z nejznámějších náměstí města Kyjeva.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.