Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

2 webkamery - Liptovský Hrádok

      Chystáte se vyrazit do města Liptovský Hrádok? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Liptovský Hrádok a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Liptovský Hrádok a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - SlovenskoLiptovský Hrádok a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Liptovský Hrádok nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Slovensko.

Výpis webkamer - Liptovský Hrádok

Náhledový obrázek webkamery Liptovský Hrádok

Webkamera Liptovský Hrádok

Koukněte na město Liptovský Hrádok a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera zachycuje náměstí v obci Liptovský Hrádok.

Náhledový obrázek webkamery Liptovský Hrádok - Hrad

Webkamera Liptovský Hrádok - Hrad

Koukněte na město Liptovský Hrádok a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera s pohledem na hrad v obci Liptovský Hrádok.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.