Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

4 webkamery - Omiš

Na mapě naleznete webové kamery z z oblíbeného dalmatského letoviska Omiš, které nabízí rozlehlou písečnou pláž. Omiš se nachází cca 30 km jihovýchodně od Splitu při ústí řeky Cetiny do Jaderského moře. Na Omišské riviéře si můžete vybrat z mnoha typů ubytování.

Kliknutím na "bublinu" získáte informace o webkameře s možností prokliku na detail. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Chorvatsko.

Výpis webkamer - Omiš

Náhledový obrázek webkamery Odpočívadlo Mosor

Webkamera Odpočívadlo Mosor

Koukněte na město Omiš a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webová kamera sleduje stav silniční dopravy Odpočívadlo Mosor - Chorvatsko.

Náhledový obrázek webkamery Omiš

Webkamera Omiš

Koukněte na město Omiš a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na historické město Omiš ležící ve střední části dalmatského pobřeží v Chorvatsku.

Náhledový obrázek webkamery Omiš - panorama

Webkamera Omiš - panorama

Koukněte na město Omiš a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na okolí městečka Omiš v Chorvatsku. Zmenšením měřítka zobrazíte na mapě další webové kamery v okolí kamery Omiš - panorama.

Náhledový obrázek webkamery Omiš - pláž

Webkamera Omiš - pláž

Koukněte na město Omiš a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webové kamery na pláž a okolní přírodu v městečku Omiš v Chorvatsku.

test text- obce spodni text

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.