Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

1 webkamera - Spytkowice

      Chystáte se vyrazit do města Spytkowice? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Spytkowice a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Spytkowice a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - PolskoSpytkowice a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Spytkowice nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Polsko.

Výpis webkamer - Spytkowice

Náhledový obrázek webkamery Ski BESKID Spytkowice

Webkamera Ski BESKID Spytkowice

Pohled panoramatické webové kamery na svah z dolní stanice lanovky.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.