Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

6 webkamer - Sydney

      Chystáte se vyrazit do města Sydney? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z města Sydney a jeho okolí. Nespoléhejte se jen na předpověď počasí, ověřte si u nás aktuální stav na místě. Díky online záběrům z webových kamer města Sydney a jeho okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - AustralieSydney a sledujte online kamery z pohodlí domova. Hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-). Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí Vámi vybrané webové kamery. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

     Víte o další kameře z města Sydney nebo jeho okolí? Dejte nám vědět. Přidejte ji k nám kliknutím na odkaz - přidat webkameru. Pro návrat na webové kamery z dalších obcí a měst zvolte v horním menu odkaz Australie.

Výpis webkamer - Sydney

Náhledový obrázek webkamery New South Wales

Webkamera New South Wales

Koukněte na město Sydney a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera snímá dopravní dění v New South Wales, Sydney.

Náhledový obrázek webkamery Sydney

Webkamera Sydney

Koukněte na město Sydney a jeho okolí webkamerou ONLINE. Sydney - kamera ONLINE. Webová kamera nám ukazuje ikonický pohled na přístav v Sydney - Austrálie.

Náhledový obrázek webkamery Sydney - Anzac Parade

Webkamera Sydney - Anzac Parade

Koukněte na město Sydney a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera ukazuje Anzac Parade - Australský válečný památník, ležící na Cleveland Street

Náhledový obrázek webkamery Sydney - Harbour Bridge

Webkamera Sydney - Harbour Bridge

Koukněte na město Sydney a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera nám ukazuje most v Sydney. Austrálie.

Náhledový obrázek webkamery Sydney Opera House

Webkamera Sydney Opera House

Koukněte na město Sydney a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera nám ukazuje Sydney Opera House v přístavu Port Jackson v australském městě Sydney.

Náhledový obrázek webkamery Sydney, George Street

Webkamera Sydney, George Street

Koukněte na město Sydney a jeho okolí webkamerou ONLINE. Webkamera snímá dopravní dění v Sydney, George Street

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.