Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

62 webkamer - Britská Kolumbie

    Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Britská Kolumbie - Kanada. Na mapě najdete online kamery s informacemi o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou v Kanadě? Sledujte kamery a hned budete vědět, jestli je to na koupání u moře, návštěvu památek nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

 

     Kanada je rozlohou druhá největší země světa, která se rozkládá v Severní Americe. Hraničí se Severním ledovým oceánem, Atlantikem, USA a Tichým oceánem. Se Spojenými státy americkými má hranici dlouhou 8890 kilometrů. Jedná se o nejdelší státní hranici na světě. K území Kanady patří kromě pevninské části také několik ostrovů, včetně nejznámějšího Newfoundlandu. Navzdory své velikosti je Kanada jednou z nejméně obydlených zemí na světě a zejména proto je zdejší krásná krajina stále panenská a neobjevená. Lidé tráví v Kanadě dovolenou právě kvůli krásné přírodě plné volně žijících divokých zvířat, úchvatným vysokým horám, třpytivým ledovcům, krásným deštným pralesům a jedinečné kultuře. Hlavním městem Kanady je Ottawa, mezi další významná města patří Montreal, Toronto, Vancouver, Edmonton, Québec a Calgary. Každý turista, který během svého pobytu v Kanadě navštíví hlavní město, zamíří určitě k proslulé budově parlamentu. V Torontu si nezapomeňte zase vyjet na vyhlídkovou věž CN Tower. Ve Vancouveru stojí za návštěvu historická nálevna U tlučhuby Jacka, proslulé parní hodiny i budova kongresového centra Canada Place. Montreal je často přezdíván jako “Město svatých”, neboť se zde nachází řada krásných kostelů. Při cestování po Kanadě by nikdo neměl vynechat v Montréalu Oratorium sv. Josefa - Saint Joseph’s Oratory. Jedná se o největší svatyni, která kdy byla postavena na počest sv. Josefa, Ježíšova otce. V Québecu je možné každou zimu spatřit Hotel de Glace, na jehož stavbu je použito 400 tun ledu a 12 000 tun sněhu.

     Pravděpodobně nejznámější rekreační a turistickou činností v Kanadě je jízda po silnici Cabot Trail v provincii Nové Skotsko. Klikatá silnice vás provede kolem klidných jezer a podél krásných útesů i zálivů. Podél této známé cesty se nacházejí dílny a umělecká díla nejrůznějších umělců. Najdete zde řadu keramických, skleněných, malířských i sochařských děl. Nejdelší ulice na světě je ale Yonge Street, která se táhne od jezera Ontario až k hranici s Minnesotou a měří téměř 2000 kilometrů.

     Asi nejvíce turisty navštěvovanou památkou v Kanadě je Halifax Citadel Hill v provincii Nové Skotsko, konkrétně v městě Halifax. Zde na centrálním kopci je postavená obrovská a krásná pevnost ve tvaru hvězdy.

     Kanada je známá také pro své krásné a nenapodobitelné pláže. Turisté i místní si oblíbili Basin Head Beach nebo pláž Sauble, která byla v minulosti vyhlášena jako nejlepší sladkovodní pláž Kanady. Pro Kanadu jsou typické také zdejší majáky. Během své dovolené navštivte třeba maják Peggy s Cove v Halifaxu nebo Cape Enrage, 150 metrů vysokou věž.

     Kanada je místem, kde se snoubí divoká příroda s volně žijícími zvířaty. Za divočinou turisté vyráží do Hudsonovy zátoky, kde je možné spatřit polární medvědy. V parku Newfoundland je možné potkat losy a Národní park Wood Buffalo je domovem bizonů. V parku Point Pelee National Park se každoročně objevují tisícovky překrásných motýlů. Každý milovník přírody si zde prostě vybere. K přírodním zajímavostem Kanady zajisté patří Niagarské vodopády. Ty jsou tvořeny třemi samostatnými vodopády, z nichž pouze jeden, a to ten největší - Podkova (Horseshoe Falls) - se nachází na území Kanady v provincii Ontario.

Výpis webkamer - Britská Kolumbie

Náhledový obrázek webkamery Addenbroke Island

Webkamera Addenbroke Island

Koukněte na město Addenbroke a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na okouzlující přírodu na Addenbroke. Kanada.

Náhledový obrázek webkamery Alberni Valley - Airport

Webkamera Alberni Valley - Airport

Koukněte na město Port Alberni a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na letiště. Kanada.

Náhledový obrázek webkamery Anahim Lake Airport

Webkamera Anahim Lake Airport

Koukněte na město Anahim Lake a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na letiště poblíž Anahim Lake Airport. Kanada.

Náhledový obrázek webkamery Atlin Airport

Webkamera Atlin Airport

Koukněte na město Atlin a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na letiště Atlin. Kanada.

Náhledový obrázek webkamery Bella Bella Airport

Webkamera Bella Bella Airport

Koukněte na město Bella Bella a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na Bella Bella Airport. Kanada.

Náhledový obrázek webkamery Britská Kolumbie - řeka Thompson River

Webkamera Britská Kolumbie - řeka Thompson River

Koukněte na město Thompson Rive a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na  kanadskou řeku Thompson River. Canada

Náhledový obrázek webkamery Burns Lake Airport

Webkamera Burns Lake Airport

Koukněte na město Burns Lake a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na letiště Burns Lake Airport Kanada.

Náhledový obrázek webkamery Clearwater

Webkamera Clearwater

Koukněte na město Clearwater a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled webkamery na Clearwater. Kanada.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.