Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

1 webkamera - Chihuahua

     Mapa se zobrazením webových kamer v lokalitě Chihuahua - Mexiko . Na mapě najdete online kamery s informacemi například o počasí , dopravě, jednotlivé pohledy z měst a krajiny....

     Plánujete dovolenou, krátký pobyt nebo výlet.? Sledujte kamery a díky online záběrům tak můžete ve správnou chvíli a za hezkého počasí vyrazit vstříc svým výletům a pobytům. Chystáte se jet až v příštích dnech nebo na delší pobyt a nejste si jisti, jaké bude počasí na vaši dovolené? Mrkněte na předpověď počasí www.yr.no - Mexiko a hned budete vědět, jestli je to na koupání, lyžování nebo na výlety po horách. Když bude ošklivo, nezoufejte. Jak říkají Norové, neexistuje špatné počasí, ale jenom špatné oblečení. :-)

     Víte o další kameře a chcete nám pomoc rozšířit seznam kamer v regionu Chihuahua. Klikněte horním menu na odkaz přidat webkameru.

     Pro návrat k webkamerám z dalších regionů zvolte v horním menu odkaz Mexiko.

Výpis webkamer - Chihuahua

Náhledový obrázek webkamery The South Ysleta-Zaragoza Bridge

Webkamera The South Ysleta-Zaragoza Bridge

Koukněte na most The South Ysleta-Zaragoza a jeho okolí webkamerou ONLINE. Pohled kamery na mezinárodní most South Ysleta-Zaragoza (Puente Ysleta-Zaragoza) na hraničním přechodu Mexiko-USA v Zaragoze ve státě Chihuahua v Mexiku.

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.