Vypnout zobrazení pro mobilní zařízení

Webkamera Aparecida - bazilika Národní svatyně Panny Marie

Náhledový obrázek webkamery Aparecida - bazilika Národní svatyně Panny Marie

Aparecida - bazilika Národní svatyně Panny Marie

Zobrazit webkameru

Koukněte na město Aparecida a jeho okolí webkamerou ONLINE.

Pohled webové kamery na baziliku Národní svatyně Panny Marie ve městě Aparecida v brazilském státě São Paulo z Hotelu Santo Graal východně od baziliky. Bazilika Národní svatyně Panny Marie je druhým největším katolickým kostelem po bazilice sv. Petra.

Oddálením ukazatele na mapě zobrazíte další webové kamery v okolí kamery Aparecida - bazilika Národní svatyně Panny Marie.

     Chystáte se vyrazit do lokality Aparecida? Tak to jste u nás správně :-). Na mapě naleznete webové kamery z okolí oblasti Aparecida. Díky online záběrům z webových kamer Aparecida a okolí můžete vyrazit ve správnou chvíli a za slunného počasí.

    Plánujete v následujících dnech dovolenou, výlet nebo služební cestu a nejste si jisti, jaké bude počasí? Podívejte se na předpověď počasí na stránkách www.yr.no - BrazílieAparecida a hned budete vědět, jestli ještě pár dní nepočkat. :-) Sledujte kamery z pohodlí domova a počasí Vás nepřekvapí.

    Oddálením nebo přiblížením pozice na mapě zobrazíte další webkamery v okolí. Kliknutím na "bublinu" získáte informace o kameře s možností prokliku na detail.

Webkamera Aparecida - bazilika Národní svatyně Panny Marie na mapě

Kliknutím na odeslat, pošlete administrátorovi informaci o nefunkčnosti kamery.